Jump to content

Mi 10 Lite 5G - po aktualizacji restartuje się do napisu MI

vipvip
 Share

Recommended Posts

Witam

Wczoraj po aktualizacji do najnowszego miui z lokalizacji Niemcy aktualizacja się pobrała ale nie zainstalowała po restarcie na telefonie pojawił się napis czy chcesz pobrać nowy rom więc pobrałem 2.8 gb po restarcie telefon wszedł w tryb twrp po czym się zrestartował i od teraz przy trzymaniu trzymaniu przycisku power miga tylko napis mi, wczoraj jeszcze dziłał tryb fastboot dzisiaj już nie       Proszę o pomoc  

Rozumiem, że bootloader zablokowany?

Uruchom recovery stock i wipe data. Stracisz wszystko, ale może telefon się podniesie.

Jakbyś miał odblokowany bootloader to można by się pokusić o wgranie przez miflash romu tgz z zachowaniem danych.

Ok udało się uruchomić twrp wipe data cache i nic dalej miga napis MI  (mam rot)

mam prośbę bo i tak chyba zostaje wgranie nowego romu, czy masz może namiar na oryginalny global taki co był czy warto inny wgrać, proszę daj namiar fajny rom 

no i czy instalować go przez twrp czy istnieje jakaś inna metoda 

Pozdrawiam 

1 minutę temu, vipvip napisał:

Ok udało się uruchomić twrp wipe data cache i nic dalej miga napis MI  (mam rot i odblokowany bootloader)

mam prośbę bo i tak chyba zostaje wgranie nowego romu, czy masz może namiar na oryginalny global taki co był czy warto inny wgrać, proszę daj namiar fajny rom 

no i czy instalować go przez twrp czy istnieje jakaś inna metoda 

Pozdrawiam