Skocz do zawartości

Problem z instalacja- aktualizacją romu


taba19

Rekomendowane odpowiedzi

 

rom jaki posiadam(12.5.4.0 RKACNXM stabilna wgrał uprzedni właściciel telefonu po zakupie potem odsprzedał mi go po 1 dniu

Na wstępie proszę o wybaczenie jeśli coś pokrętnie napisałem lub źle pisze to po raz 1

Próbuje w telefonie zaktualizować  rom ale kiedy wybieram zaktualizuj rom poprzez aplikacje aktualizacji to się ściąga w całości, wybieram instalacje i che wcisnąć zainstaluj i niestety przycisk jest nie aktywny guzik "Tak" mogę jedynie kliknąć na "anuluj"

zabrałem sie wiec za instalacje przez Twrp ale jak już jestem w trwui próbuje tam wejść, to prosi o jakiś kod ???( do deszyfrowania danych) nie znam go i klikam anuluj,  i potem widzę normalne twrp

klikam wyczyść potem wpisuje" Yes" ale niestety wywala błędy  na czerwono ze nie można nic zrobić "Nie można zamontować " i 2 inne

reset recowery powoduje wyjście z trwp  i niestety zainstalować romu z tej pozycji się nie da bo nie widać pamięci która jest pewnie szyfrowana

proszę o pomoc i wyrozumiałość ( admina ) bo nie chem dostać bana

 

 

Edytowane przez taba19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio ( jej nie wpadłem na to ) :mrgreen:no "motylanoga" działa

w takim razie wpisałem to teraz moje pytanie czy muszę robić Wipe ?( zrobiłem) i trwp po resecie jest teraz po chińsku i nie wymaga kodu

i jeszcze raz reset zgodnie z poradnikiem i teraz skopiowałem pobrany rom na pamięć ale niestety twrp nie widzi jej :/ oczywioscie zrobiłem wipe data, dalvik i cache

 

ogólnie 5 razy reset o dopiero te trwp zaczęło widzec poprawnie dane na fonie  zainstalowałem nowy rom dziękuje za pomoc

Edytowane przez taba19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...