Skocz do zawartości

Redmi 2 2gb usypia aplikacje


Foorio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Właśnie kupilem telefon jak w tytule. Jest świetny. Jednak zauwazylem ze po kilku minutach nieuzywania nie dochodzą wiadomosci na whatsapp. Dopiero po wybudzeniu telefonu wiadomosci wchodzą. Dodam ze z Messengerem nie ma tego problemu. Ustawilem profil zasilania na standardowy ale natychmiast go wylaczylem. Whatsapp dalej jest nieaktywny po paru minutach przy wyłączonym ekranie. Ktoś ma podobnie? W ustawieniach szukalem i nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze tak. Sprawdzilem wszystkie opisane na forum dostępne metody i... problem zniknął. No nie do końca zniknął bo zauwazylem ze wiadomosci nie dochodzą tylko wtedy gdy redmi2 jest na Wi-Fi. Gdy jestesmy poza domem i wysyłam wiadomosci przez siec wtedy dochodzą wszystkie i natychmiast. Czy może mi ktoś to wyjaśnić???

Wysłane z mojego Tagi Tablet X12 przy użyciu Tapatalka

Problem rozwiazany. Telefon mial problem z wiadomosciami z komunikatorow internetowych tylko gdy był podłączony do Wi-Fi. Gdy pobiera dane przez kartę SIM, wszystko działa bez zarzutu. Ustawienia>Wi-Fi>ustawienia zaawansowane>Wi-Fi włączone w trybie uspienia>Nigdy.

Wysłane z mojego Tagi Tablet X12 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle dodałeś ta aplikacje do autostartu i zablokowałeś przed wyrzucaniem z pamięci?

 

Jak zablokować aplikację, żeby się nie zamknęła po przejściu z niej na pulpit? U mnie (redmi 2) tak się dzieje zawsze :(

 

Jeżeli możesz, napisz też jak się dodaje aplikację do autostartu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś się trochę wysilił znalazł byś szybko odpowiedzi na te podstawowe pytania.  :ugeek:

 

Po wejściu w manager zadań czyli albo lewy przycisk albo przytrzymanie home przeciagasz otwarta aplikacje w dol tak aby pojawila sie przy niej kłódka.

 

A co do autostartu "Panel Sterowania>Uprawnienia>Autostart"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję 5.1.16 (rozwojowa) i w Uprawnieniach mam tylko Zarządzanie uprawnieniami (tak/nie) - i tyle. Może bym rom wymienił? Mam zablokowane wyłączanie niektórych aplikacji, ale po wybudzeniu (włączeniu ekranu) aplikacje znikają (tzn są wyłączone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...