jmitek98 Opublikowano 9 Kwietnia 2021 Opublikowano 9 Kwietnia 2021 Witam. Po wgraniu stabilnej wersji MIUI 12.5 od xiaomi.eu występuje u mnie problem z wbudowanymi głośnikami. Mianowicie polega on na tym, że jest strasznie podbity bas, który przy coraz wyższej głośności strasznie "pierdzi". Boje się trochę, żeby przez to głośniki nie zostały uszkodzone :/ Czy istnieje jakaś możliwość regulacji bądź naprawy? Z góry dziękuje z odpowiedź :)
Kacper Skrzypek Opublikowano 9 Kwietnia 2021 Opublikowano 9 Kwietnia 2021 To prawdopodobnie jest związane z naszą modyfikacją dot. ilości stopni głośności. Wyłączyliśmy ją, ale stable na Mi 10 się na to nie "załapał" jeszcze.
jmitek98 Opublikowano 9 Kwietnia 2021 Autor Opublikowano 9 Kwietnia 2021 6 godzin temu, Kacper Skrzypek napisał: To prawdopodobnie jest związane z naszą modyfikacją dot. ilości stopni głośności. Wyłączyliśmy ją, ale stable na Mi 10 się na to nie "załapał" jeszcze. Ok, dzięki za odpowiedz W takim razie czekam na łatke.
Kacper Skrzypek Opublikowano 10 Kwietnia 2021 Opublikowano 10 Kwietnia 2021 Zobacz teraz, poszedł reupload, powinno być OK.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się