Witam.
Po wgraniu stabilnej wersji MIUI 12.5 od xiaomi.eu występuje u mnie problem z wbudowanymi głośnikami.
Mianowicie polega on na tym, że jest strasznie podbity bas, który przy coraz wyższej głośności strasznie "pierdzi". Boje się trochę, żeby przez to głośniki nie zostały uszkodzone :/
Czy istnieje jakaś możliwość regulacji bądź naprawy?
Z góry dziękuje z odpowiedź :)