Skocz do zawartości

Bateria mi11- dramat. Max 3h15 min


Kozaqce

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam mi11 odkad pojawil się w PL (kupiłem z hulajnogą :P )

zgrałem wszystko z p30 pro i od nowosci mam dramat z bateria, laduje czesto 2 razy dziennie, p30 pro wykrecał po 2 latach 2 razy lepsze wyniki, o co chodzi ?

od północy mam wyłączony AOD wstaje rano o 7 i mam 10% baterii mniej, dramat. Huawei zjadał w nocy 1%

jakies pomysły ?

mam dual sim, brak 5g, 120gz, rozdzielczość mniejszą, wersje softu 12.0.2 

1617563363244.jpg

1617563363239.jpg

1617563363233.jpg

1617563363226.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wirszews napisał:

Wywal chrome i pobierz np operę. Trochę sporo Ci chrome pobiera jak na te 20-30 min

Wysłane z mojego M11 przy użyciu Tapatalka


 

Ok. To coś da. Ale i tak jest dramat. Jestem o krok od sprzedaży tego tel za 2600.

Przecież to nienormalne żeby przez noc gdy nie działa nic zjadał 10%. 

Mam nawyk że co chwilę klikam widget czyszczenia apek z pamięci aby nic nie działało w tle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj sobie MIUI. Aktualna wersja to 12.0.9 EEU. Ja też zrobiłem klona ze starego Mi6 i był dramat z SOT. Przedwczoraj zrobiłem wipe data i ściągnąłem wszystko z kopii z chmury i jakby jest lepiej. Ale i tak nie powala ten telefon czasem pracy na baterii. Nie wspomnę już o temp pracy.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, GramNaJoysticku napisał:

Zaktualizuj sobie MIUI. Aktualna wersja to 12.0.9 EEU. Ja też zrobiłem klona ze starego Mi6 i był dramat z SOT. Przedwczoraj zrobiłem wipe data i ściągnąłem wszystko z kopii z chmury i jakby jest lepiej. Ale i tak nie powala ten telefon czasem pracy na baterii. Nie wspomnę już o temp pracy.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Jestem trochę zielony przepraszam. Nie wiem jak wgrać inne niż oficjalne oprogramowanie.

Restart mogę próbować zrobić ale mam 8000 kontaktów drugie tyle ważnych smsów. I historie połączeń z 5 lat która muszę mieć. Ale pewnie jakoś da się to zapisać w chmurze. Z tel na tel kopiowanie jest łatwiejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kozaqceźle zrobiłeś że zgrałeś kopie plików z Huaweia. Tym samym na nowym telefonie nasz śmieci z innego telefonu. Polecam zrobić pełne wipe i zainstalować wszystko o zera. Możesz przywrócić tylko sms, kontakty i połączenia. Przeglądarkę polecam Brave Browser na fajną wbudowaną blokadę reklam. Wrzuć nowszy rom 12.0.9 u mnie polepszył sot. 

Edytowane przez Misiuu21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale bateria nie powala. Lepiej wypada seria mi 10:( możesz jeszcze zmniejszyć rozdzielczość i odświeżanie (wiem że wydałeś pewnie kilka dni oczekujesz więcej). Niestety ale bateria to minus tej serii. Xiaomi wydaje kilkanaście modeli w ciągu roku więc prędzej kupisz mi 12 niż otrzymasz aktualizację która to naprawi. Sam miałem mi 10 pro i bateria trzymała mi 1.5x lepiej:(

Wysłane z mojego M11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę zielony przepraszam. Nie wiem jak wgrać inne niż oficjalne oprogramowanie.
Restart mogę próbować zrobić ale mam 8000 kontaktów drugie tyle ważnych smsów. I historie połączeń z 5 lat która muszę mieć. Ale pewnie jakoś da się to zapisać w chmurze. Z tel na tel kopiowanie jest łatwiejsze...
No to trzeba poczytać w takim razie i się podszkolić. Xiaomi ze swoim MIUI to niestety nie jest marka dla osób nietechnicznych. Nikt nie wspominał o oprogramowaniu innym niż oficjalne. Po prostu zrób aktualizację systemu. Jeśli nie wiesz jak -> Google. Pamiętaj o zrobieniu kopii zapasowej.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria jest bardzo ok. Ale takie rzeczy jak ciągnięcie syfu z innego telefonu czy brak umiejętności aktualizacji softu faktycznie kwalifikuje do sprzedania telefonu i kupna ajfona.
Płacisz +2kpln ale nie musisz nic robić - wiesz za co płacisz.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...