Skocz do zawartości

Wariujacy ekran podczas ladowania


Mazurak7

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu od razu wnioskujesz z góry, jakbyś był pewien na 100%? Ja tylko zasugerowałem sprawdzenie kabla, bo to jest tańsza i szybsza opcja, jak on jest ok to oczywiście zakazu od czegoś innego.

Wypowiedź również nie da nam pewności, bo dalej może być to tylko kabel albo obie rzeczy na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przez to przechodziłem, a sam problem był kilkakrotnie poruszany na forum. Kolega pytał czy ktoś tak ma więc odpowiedziałem. Ale skoro wiesz lepiej to ja już siedzę cicho. Poza tym na XFS dawali ładowarki, które dawały taki efekt i to też było omawiane, ale już przepraszam, będę grzeczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ale nie każdy przypadek jest taki jak Twój i taki jak innych, najlepiej podejść indywidualnie, czyli sprawdzić po kolei elementy od najtańszych do najdroższych.

Dodatkowo nie mógł mieć z XFS, bo Redmi 1 od roku nie jest w sprzedaży... Co najwyżej oryginalny lub inny jeśli zmieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh przerabiałem ten temat na dwóch telefonach, gość chciał rady to mu poradziłem. Dostała mi się ***** nie wiem za co. Bardzo jestem ciekaw efektu. Najlepiej, że gość jeszcze nie zdążył się wypowiedzieć, a mnie się dostało, że śmiałem coś doradzić.

Edytowane przez Numb
wulg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za "kabel zostaw, zmień zasilacz" i zaraz porady o kupowaniu zasilacza. Po prostu tak się nie podchodzi do problemu, najpierw niech sprawdzi o co prosimy, jeśli to nie to to będziemy myśleć dalej, a nie od razu kupno nowego zasilacza, skoro nie wiemy, co jest wadliwe. To trochę jak w serwisach samochodowych, wymienią część "bo tak nam się wydaje", a następnie klient wraca, bo problem dalej jest, ale pieniądze wydane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to radź Mistrzu. Teraz kupi kabel (a dobry kabel nie kosztuje 5 zł), a na końcu i tak kupi nowy zasilacz. Robisz z igły widły, gdzie w dzisiejszych czasach każda ładowarka jest w tym samym standardzie i wystarczy kogokolwiek poprosić i sprawdzić na innej.

W temacie i ładowarce do mi3 nie byłeś jakiś tak aktywny i mnie od razu nie przymknąłeś więc kilka osób z tamtego tematu kupiło zasilacze nillkina i u każdego problem zniknął.

Ale voila, Ty tu rządzisz Mistrzu.

Edytowane przez baku1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kilka kabli różnej jakości i dwie ładowarki. I mam problem. Ekran mi nie wariuje.

 

A poważnie. Nie ma jednej uniwersalnej rady. Każdy zestaw (smartfon + kabel + ładowarka) może zachowywać się inaczej i trzeba wykluczać po kolei ewentualne przyczyny błędów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...