Skocz do zawartości

Zmiana Redmi Note Lte na Mi4


skiniu

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy!!

 

Doradźcie proszę czy jest sens zamieniać mojego 4-miesięcznego Redmi Note Lte na Mi4. Czy poczuje jakąś znaczącą zmianę? Chodzi głównie o aparat, dźwięk na słuchawkach oraz ogólną wydajność(nie gram - głównie przeglądanie www, YouTube). Nie bez znaczenia jest jakość ekranu(5,5 czy 5 cali nie robi mi różnicy), jakość rozmów no i najważniejsze - bateria. Wykonanie nie jest moim priorytetem. 

 

Proszę o jakieś wasze rady.

 

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o baterie to jest całkiem nieźle. U mnie ostatnio dwa razy 8 dni chodził przy około 4godz pracy ekranu. Nie grałem. Używałem przeglądarki TintBrowser, która wg mnie nie zużywa zbytnio energii (1-3% ledwo). Tylko, ja częściej korzystam z kompa do internetu i reszty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadlem się na mi4 z mi2s. Nie jestem jakoś super zadowolony. Mogłem jednak wymienić dotyk i baterie w mi2.

Wydajnosciowo nie widzę różnicy bo mi4 strasznie grzeje przez co mocno throttlotuje.

Na plus jest przednia kamera. Tylna kamerka robi ładne zdjęcia na zewnątrz. W pomieszczeniach robi się szum i łapie przebarwienia od sztucznego oświetlenia (całe foto zielone).

Bateria wyrabia do 5,5h pracy ekranu

Najbardziej wkurza mnie podatność na zarysowania :-\

Edytowane przez Cake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...