Skocz do zawartości

Pomocy telefon wariuje


Tabciogaraj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Do tej pory od czerwca tamtego roku było ok. Zainstalowałem niedawno MIUI6 i mam od początku problemy. Po kliknięciu HOME zawsze ładowanie pulpitu było. Gdy włączam telefon to włącza się około 20 minut. Dzisiaj przestał działać przycisk SETTINGS i HOME, a BACK działa. Wibracje są, lecz nie działają. Znika dolny pasek z apkami, brak okna do odblokowywania. Ciągle brakuje RAM-u, na stałym poziomie 70-80RAM.

Chciałem sposobem z update.zip z recovery cofnąć go do MIUI6 to wyskakuje ze się nie da. Z aplikacji Update też się nie da go zaaktualizować...

Podłączyłem telefon do PC i... wyskakuje ten programik od XIAOMI co zawsze + folder HM1 SM czy jakoś tak, ale jest PUSTY...

Wie ktoś co jest grane?

MiFlasha boję się samemu. 


Z aplikacji Update nie da się aktualizować, bo jak pobiorę z telefonu aktualizację MIUI6, wybieram na telefonie i SPrawdzanie aktualizacji... i powraca do menu apki Update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misflash to najpewniejsza metoda, zas to ze przyciski nie dzialaja moze byc niestety wada ekranu a nie softu, ja u siebie po 15 min od wlaczenia mialem problem ze wszystkie prestaly mi dzialac (a tel byl nowy) i na gwarancji ekran mi wymienili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski już działają. Dlaczego nie działa aktualizacji do najnowszej wersji pobranej z miuipolska przez Update?

Bo wyjątkowo 5.5.1 była w czwartek a to wpływa na poprawność obliczenia następnej wersji czyli 5.5.8.

Wysłane z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgraj sobie TWRP a potem z jego poziomu wgraj najnowsza V6, olej ten updater

Ja nie ogarniam ;)

 

Bo wyjątkowo 5.5.1 była w czwartek a to wpływa na poprawność obliczenia następnej wersji czyli 5.5.8.

Wysłane z MI Note

To jak zaaktualizować? BO pobrałem i nic się nie dzieje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...