Skocz do zawartości

Redmi Note 7 znikło podswietlenie


dragus1208

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam problem z powyższym modelem. Telefon nie upadł, nie został zalany ani nic podobnego. Poprostu podczas wykonywania zdjęcia nagle zgasło całkowicie podświetlenie ekranu. Telefon normalnie działa, słychać dźwięki, powiadomienia. Kiedy naciśniemy włącznik i zaświecimy latarką w ekran widać że obraz normalnie się pojawia. 

Jako pierwsze próbowałem odłączyć baterie ale niestety to nic nie zmieniło, podświetlenie nie reaguje nawet podczas startu telefonu. Gdzieś wyczytałem że w innym modelu Xiaomi pomogło wgranie od nowa softu, jednak nie bardzo wiem jak tego dokonać bez odblokowanego bootloadera. Czy macie jakieś pomysły co jeszcze może powodować taki stan rzeczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Bardzo dziwne, tym bardziej, że dwie osoby mają to samo, to już raczej nie przypadek. Korzystaliście z tej systemowej apki ?. Ja używam Gcam i nigdy nie miałem jakkolwiek problemów podczas jej działania, natomiast kiedyś przez jakiś czas musiałem zrobić kilka zdjęć tą apką systemową Xiaomi i raz zdarzyła mi się sytuacja, że po jej włączeniu obraz się zamazał i telefon przestał reagować na cokolwiek. Zawiesił się na amen. Dopiero kilkusekundowe przytrzymanie przycisku power na szczęście uruchomiło go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...