Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Box S - podłączenie zewnętrznego sprzętu przez BT


MARECK1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, kupiłem Power Audio mianowicie LG Xboom RN5. Chciałbym go połączyć z tv, ale tutaj pojawia się problem, gdyż tv jest starszy i nie posiada BT ani smart tv. (wynajmowane mieszkanie, nie miałem wpływu). Głośnik za to nie posiada żadnego wejścia na hdmi, ani inne podłączenie tego typu. Jest tylko wejście na gitarę i mikrofon. Teraz pojawia się moje pytanie czy jeżeli zakupie MI Boxa S, podłącze go pod tv i będę chciał sparować głośnik z Mi Boxem będzie wszystko śmigać? Nie chciałbym kupować w ciemno a potem zwracać i zawracać sobie i komuś głowę.

Edytowane przez MARECK1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie Boxa z zewnętrznym sprzętem grającym przez BT niestety nie zawsze się sprawdza. Jeśli masz możliwość, to zwróć ten głośnik, jest bardzo mocno wykastrowany jeśli chodzi o możliwość podpięcia zewnętrznych źródeł dźwięku. Jeżeli nie masz takiej możliwości, to możesz spróbować podpiąć Boxa przez wejście optyczne. Niestety, potrzebny będzie specjalny adapter 3,5mm > Toslink, albo kabel 3,5mm - Toslink. Przejściówkę można kupić już za ok. 10 zł, kabel za jakieś 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...