Skocz do zawartości

Przedni aparat_niepłynne wysuwanie


Klom

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważylem, że ostatnio selfie camera nie wysuwa się zupełnie płynie. W trakcie słychać lekkie drgnięcia - trudno mi nazwać ten dźwięk. Nie mam również jak tego nagrać. Może ktoś z Was miał podobny problem?

Dodam, że aparat wsuwa się tak jak powinien bez żadnych szarpnięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Klom napisał:

Zauważylem, że ostatnio selfie camera nie wysuwa się zupełnie płynie. W trakcie słychać lekkie drgnięcia - trudno mi nazwać ten dźwięk. Nie mam również jak tego nagrać. Może ktoś z Was miał podobny problem?

Miałem Mi 9T. Tam też jest taki aparat. I nie kojarzę, żebym doświadczał takich problemów. Pytanie, czy telefon nie upadł, nie uderzyłeś nim np. o krawędź blatu stołu, czy biurka. No i czy przypadkiem nie dostał się do środka jakiś paproch czy piasek. Spróbuj wysunąć aparat i przedmuchać otwór. Wiem, jest niewielka szczelina, ale powinno się udać. Tylko najlepiej gruszką fotograficzną albo podobnym ustrojstwem. Żebyś przypadkiem nie napluł do środka, dmuchając wprost ustami... ;)

I żeby nie było, to nie złośliwość z tym pluciem. Zdarzyć się tak może i to całkiem naturalne. Ślinianki niestety nie zawsze nas słuchają i jeśli nie osuszysz ust przed dmuchnięciem, może polecieć kilka kropelek... :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...