cupek0 Opublikowano 3 Grudnia 2020 Opublikowano 3 Grudnia 2020 (edytowane) Witam, mam problem z wysyłaniem mms raz działa raz nie działa ,resetowanie APN ,ręczne wpisywanie zbytnio nie pomaga telefon żyje swoim życiem .jakieś pomysły? Edytowane 3 Grudnia 2020 przez cupek0
don_kamillo Opublikowano 3 Grudnia 2020 Opublikowano 3 Grudnia 2020 Masz włączony czat SMS? To global?
cupek0 Opublikowano 3 Grudnia 2020 Autor Opublikowano 3 Grudnia 2020 nie wersja EEA zobaczę czy się poprawi bo właśnie aktualizuje do 11
don_kamillo Opublikowano 3 Grudnia 2020 Opublikowano 3 Grudnia 2020 Spróbuj innej aplikacji. U mnie na xiaomi.eu (aplikacja Xiaomi) działa ok.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się