Skocz do zawartości

Kolory zmieniają się z ciepłych na zimne.


jojen7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Błagam o pomoc. Mój mi8 jest na najnowszym stable rom od xiaomi eu. Problem polega na tym, że po chwili używania, najczęściej jak coś przeglądam w przeglądarce, zmieniają mi się kolory, stają się tak jakby szare, a biały kolor robi się niebieskawy. Próbowałem już ustawiać wszystkie schematy kolorów, automatyczny i na sztywno "normalny" i "zwiększony. Próbowałem też wyłączać tryb czytania. Nic to nie daje. Próbowałem nagrać całą sytuację ale to kwestia wyświetlacza, bo nagranie wygląda całe tak samo. Pomaga czasem włączenie u wyłączenie trybu czytania, ale to tylko na chwilę.

Screenshot_2020-11-27-15-37-50-288_com.android.settings.png

Edytowane przez jojen7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste. Xiaomi  testuje jakiś tryb papieru. Chrome wariuje. Ponoć odinstalowanie aktualizacji pomaga. 

Jeszcze jedno. Widzę że zrzut jest czarny. Masz tryb ciemny/nocny. Przeglądarka jest biała czy ciemna? Jak jest tryb ciemny to domyślnie jasna przeglądarka "blaknie" i ciemnieje. 

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Netoper napisał:

A przeglądarka to przypadkiem nie Chrome?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Tak dokładnie. Ale w brave też tak się dzieje.

1 godzinę temu, frrancuz napisał:

Zaiste. Xiaomi  testuje jakiś tryb papieru. Chrome wariuje. Ponoć odinstalowanie aktualizacji pomaga. 

Jeszcze jedno. Widzę że zrzut jest czarny. Masz tryb ciemny/nocny. Przeglądarka jest biała czy ciemna? Jak jest tryb ciemny to domyślnie jasna przeglądarka "blaknie" i ciemnieje. 

Mam ciemny motyw systemu. Ale wyłączyłem wszystkie aplikacje w "aplikacje firm trzecich"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ustawiony automatyczny. Dałem na ciemny i jasny i też nic nie daje. Problem w tym, że temperatura barw zmienia się się wszystkiego, nie tylko to co jest w przeglądarce. Próbowałem nagrać ale na nagraniu nie widać zmian barw, bo nie jest ona taka drastyczna.

Jakby był jakiś problem ze "schematem kolorów" może źle to na początku opisałem. Kolor stają się mniej żywe. Żółty jakiś blady czerwony to samo itd.

Włączenie i wyłączenie trybu czytania pomaga na chwilę. Ale jak tylko włączę przeglądarkę to się blado i przeglądarce i na pulpicie i każdej innej aplikacji.

Edytowane przez jojen7
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...