Skocz do zawartości

Bluetooth wyłącza się


Soplus

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni BT sam się wyłącza w różnych momentach dnia, nawet przy sparowanych urządzeniach. Oszczędzanie baterii wyłączone.

Druga sprawa - aktualizacje z google plat albo się pobierają godzinę, albo stoją np na 90%. Resetowałęm Google Play, czyściłem pamięć podręczną itp. Jeśli pomaag to tylko na chwilę.

W Mi6 miałem dokładnie to samo, pojawiało się co jakiś czas, najczęściej w jednej, tej samej lokalizacji.

 

Edytowane przez Soplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie problemów z bluetooth przeszukałem chyba cały net i nic co by pomogło nie znalazłem, u mnie problem jest taki , że łączy i rozłącza z autem dosłownie co sekundę, inny telefon (innej firmy) działa prawidłowo więc nie jest to problem sprzętu w aucie. W moim MI9T już chyba wszystko z ustawieniami bluetooth zrobiłem,  włącznie z hard reset telefonu i nic nie pomogło, wywaliło się po ostatniej aktualizacji zabezpieczeń (mam 3 takie telefony i każdy ma to samo). Chyba nikt nie zna rozwiązania problemów z bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ustawienia > Więcej opcji sieci > Resetowanie ustawień sieciowych > Zresetuj ustawienia

Polecam wykonać. Tym samym stracicie dane dot. wykorzystania danych mobilnych, połączone urządzenia bluetooth i hasła do sieci wifi.

Edytowane przez SzczufFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...