Skocz do zawartości

Czy Można Zmienić Siatkę Aplikacji?


miuii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od wczoraj używam Redmi 2 16GB z XFS. Wersja Miui 5.4.17. Jest to mój pierwszy telefon z Miui i mam kilka pytań.

1. Czy jest możliwość zmienić siatkę aplikacji na ekranie głównym. W tej chwili w poziomie mam 3 ikonki a w pionie 4. Chciałbym mieć w poziomie 4 a w pionie 5. Szukałem w ustawieniach ale nic nie znalazłem.

2. Zainstalowałem Launcher Nova i przywróciłem ustawienia Launchera z poprzedniego telefonu. Kiedy włączę ustawienia Nova to nie mam możliwości aby ustawić ten Launcher jako domyślny. Po kliknięciu na tą funkcję włącza się Miui. Podobnie się dzieje kiedy chcę zrobić skrót na pulpit np. baterii - pojawia się komunikat "Niestety, aplikacja została zatrzymana".

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem wczoraj na moduł Plak do Xposed jak ktoś się nie boi testować to w nim można dowolnie zmieniać rozmiar siatki (moduł był pisany pod redmi2 ale rzekomo wspiera wszystko z v6). Ja osobiście nie testowałem i nie zamierzam, bo mi pasuje jak jest domyślnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj Przykład

np.  http://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/136-xiaomi-redmi-2-2gb-black.html#/rozmiar_pamieci-16/typ_sieci-lte/kolor-yellow

 

Już doszedłem drogą dedukcji, a więc tak:

Jeżeli ustawimy czcionkę na rozmiar Mały, Normalny i Średni to mam w poziomie 4 ikony a w pionie 5.

Jeżeli ustawię czcionkę na Duży to w poziomie mam 3 ikony a w pionie 4.

Edytowane przez miuii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...