Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10 Pro - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.1.2.0.RJACNXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 10 Pro (nazwa kodowa: cmi).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI10Pro_V12.1.2.0.RJACNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Xiaomi Mi 10 Pro - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.1.2.0.RJACNXM - Android 11

Ktoś używa ? Poczytałem trochę o problemach, z tego co wiem to zamyka aplikacje i nie działają aplikacje sklonowane. Czy to dot. tej wersji sprzed nocnego reupload'u ? (też takie coś gdzieś przeczytałem ;))

Mam u siebie 12.0.4 a nie chcę sobie strzelić w kolano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam wersję 12.1.2, aplikacje w miarę działają, ale na razie polecam pozostanie na wersji z androidem 10. Z problemów jakie widzę w 12.1.2 to charczenie dźwięku jak telefon zaczyna dzwonić, automatyczna jasność trochę szwankuje (po zmroku jasność ekranu jest trochę za mała), przed wygaszeniem się ekranu telefon się chwilowo rozjaśnia. Da się z tym żyć ale czekam na poprawki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z problemów z software to jeszcze Wi-fi nie działa zawsze prawidłowo. Czasem pokazuje mi że wi-fi nie ma dostępu do internetu, po wyłączeniu i włączeniu wi-fi w telefonie ta sama sieć już ma połączenie z internetem. Przed aktualizacją nie było tego problemu. Może to być związane z przełączaniem się telefonu z wi-fi 5g na 2.4g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że apki nie działają to raczej nie wina systemu,  u mnie tylko z apką od pogody i Aliexpres mam problemy, ale nie było na nie ostatnio aktualizacji.

Wgrywałem ponownie aktualizacje z .zip, bo wcześniej to prawie nie dało się używać telefonu, jest dużo lepiej. Może i faktycznie był reupload.

Co do systemu, to czasami mi laguje lekko. Z innych rzeczy, to po wywołaniu dwuklikiem aparatu na blokadzie ekranu, zrobieniu zdjęcia i próbie podglądu wysypał mi apkę, 2x.

Także 2 razy przywitał mnie rozmytym całym ekranem, raz przy dzwonieniu do mnie (mam screenshot), raz od razu po odblokowaniu odciskiem palca.

Jeszcze przy połączeniu przychodzącym potrafi złapać lagi, przy odtwarzanym własnym dzwonku słyszę to dobrze.

 

Edycja

Właśnie kolejny raz mam.

 

439aab5de1b04c19ba0445613a08dc74.jpg

Edytowane przez orte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...