Jump to content

Blokada telefonu i reset do ustawień fabr.

bartek.mania10@gmail.com
 Share

Recommended Posts

Witam. Posiadam telefon Xiaomi Mi6 128gb dziś telefon został zablokowany ( niewiadomo z jakiego powodu) "This device is locked"  po kliknięciu w przycisk" Activate this device " poproszono o podanie hasła które zakładałem Zaraz po kupnie telefonu, gdy je podałem telefon włączył się ale jest totalnie wykasowane wszystko, jakby powrót do ustawień fabrycznych. Na telefonie były bardzo ważne zdjęcia , praktycznie spokojnie 60gb zdjęć poszło... Czy jest jakieś ziarenko nadziei żeby to odzyskać? Z tego co wyczytałem to raczej mogę o nich zapomnieć, ale dlaczego tak się stało. Z góry dziękuję za odpowiedź na powyższy temat, jeżeli wybrałem zły dział to proszę o przeniesienie, Pozdrawiam 

10 godzin temu, [email protected] napisał:

dziś telefon został zablokowany ( niewiadomo z jakiego powodu)

Nie ma czegoś takiego jak zablokowany z niewiadomo jakiego powodu. Nic się bez przyczyny nie dzieje.

Usunąłeś sobie całe dane w telefonie w recovery lub ktoś zdalnie mając dostęp do konta xiaomi wymazał go. 

10 godzin temu, [email protected] napisał:

Na telefonie były bardzo ważne zdjęcia , praktycznie spokojnie 60gb zdjęć poszło... Czy jest jakieś ziarenko nadziei żeby to odzyskać? Z tego co wyczytałem to raczej mogę o nich zapomnieć, ale dlaczego tak się stało

60 GB przez parę lat i bez korzystania z dedykowanej aplikacji Google Zdjęcia która już przy pierwszym uruchomieniu wyraźnie nakłania do włączenia synchronizacji zdjęć z kontem Google?
No niestety nie da się odzyskać tego...

Przyczyną wykasowania danych jest uszkodzona taśma przycisków Volume . (Samowolne klikanie) W menu podczas blokady właśnie tymi przyciskami wybieramy co chcemy kliknąć, Tak właśnie wykasowała się pamięć. Dane zostaną odzyskane. Nie znam jedynie powodu blokady telefonu aczkolwiek podejrzewam że również przez taśmę przycisków. Pozdrawiam