Skocz do zawartości

Samoistne Wyłączenie


piotrplawecki

Rekomendowane odpowiedzi

A jak możesz napisz gdzie mogę sprawdzić właśnie samoistne restart w telefonie

 

Popatrz pan w profile baterii. Tam powinna być opcja konfigurowania automatycznego wchodzenia telefonu w tryby (np oszczędzania energii) o określonych porach, a także możliwość ustawienia automatycznego wyłączania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Udało Ci się rozwiązać ten problem? U mnie jest podobnie. Telefon potrafi się sam wyłączyć i dopiero wielokrotna próba włączenia skutkuje. Najczęściej najpierw do fastboota, a potem normalnie startuje. Mam telefon od wczoraj, myślałem że to wina błędnej instalacji ROMu, ale po MiFlashu i ponownym wgraniu miuiPolska Mi4 dalej potrafi się bez powodu wyłączyć.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że komórka się nie restartuje tylko nie chce się włączyć/odblokować. Czy jakiś log może pomóc w wykryciu problemu?

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

 

EDIT:

Podaję więcej informacji, które może kogoś nakierują na źródło problemu.
- Mi4, gdy się tak losowo wyłączy nie reaguje na podłączenie ładowarki
- rzadko kiedy reaguje od razu po prostu na przycisk power, najczęściej pomaga najpierw włączenie fastboot i restart przez cmd.
- MiFlash robiłem z opcją "flash all except storage", potem spróbuje full wipe-a zrobić, bo nic nie pomogło

- udało mi się raz spowodować restart "na moich oczach" i gdy komórka próbuje się restartować najpierw na zmianę pojawia się znaczek MI i czarny ekran tak 5-6 razy po czym Mi4 umiera.

- przedtem przywróciłem bez problemu smsy apką "sms backup & restore" lecz teraz jak ją chciałem włączyć to telefon od razu pada, może tu leży przyczyna?

Edytowane przez Coffee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w Diagnostykę (kilka razy kliknij na Wersję jądra lub wprowadź kod *#*#MIUI#*#* w dialerze) > Menu > Narzędzia > Logi > 

i tam jeśli jesteś od razu po restarcie daj DMESG i ostatni log kernela. A potem cały raport w Pełny raport.

Prześlij mi logi to może popatrzę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...