Jump to content
  • 0

Telewizor od Xiaomi

RobertoooF
 Share

Question

Witam! Zamierzam kupić telewizor, i znajomy polecił mi Xaomi Mi TV 43 cale. Ogólnie bardzo mi się podoba, i widzę że ludzie to sobie chwalą, ale chciałbym zapytać tu grupowiczow o jakies informacje spostrzeżenia. Telewizor głównie do konsoli i Netflix

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
13 godzin temu, RobertoooF napisał:

Witam! Zamierzam kupić telewizor, i znajomy polecił mi Xaomi Mi TV 43 cale. Ogólnie bardzo mi się podoba, i widzę że ludzie to sobie chwalą, ale chciałbym zapytać tu grupowiczow o jakies informacje spostrzeżenia. Telewizor głównie do konsoli i Netflix

Bardzo ci sie podoba z wygladu, czy o co chodzi?
TV przed zakupem POWINNO sie obejrzec na zywo, najlepiej z wlasnym materialem, a nie z preinstalowanym demo producenta. 
Popatrzysz sobie na kilka TV, porownasz jakosc obrazu, odwzorowanie kolorow, jasnosc itd a dopiero potem mozna sie zabierac za menu, wyglad zewnetrzny czy wygode z uzytkowania pilota. 

No i zastanow sie gdzie chcesz go kupic, na amazon.de z wysylka do Polski masz go za 1330zl, w oficjalnej dystrybucji w Polsce najtaniej widze za 1499zl. 

• 0
Gdzie Ci ludzie go chwalą? Przecież obrazowo to szajs w porównaniu do konkurencji. Chyba, że chwalą, że cena mała i ładny wygląd zewnętrzny. Ja spotkalem negatywne opinie co do obrazu, szczegolnie na forach o tematyce tv, w tej cenie u konkurencji mamy lepszy obraz. Dwa jest to najtansza okrojona bardzo wersja. Rozdzielczość lipna. Oprogramowanie zbugowane i mega okrojone na Polske. Hdr to tylko z nazwy jest. Obsluga pilotem bardzo dziwnie rozwiązana. Plus to obsluga formatow no DTS oraz ładny design, ale to kwestia gustu. Cena mała, ale cóż jaka cena taka jakość, gdzie jednak konkurencja w podobnej cenie lepszą jakość obrazu oferuję.

• 0
2 godziny temu, k120 napisał:
19 godzin temu, RobertoooF napisał:

Gdzie Ci ludzie go chwalą? Przecież obrazowo to szajs w porównaniu do konkurencji. Chyba, że chwalą, że cena mała i ładny wygląd zewnętrzny. Ja spotkalem negatywne opinie co do obrazu, szczegolnie na forach o tematyce tv, w tej cenie u konkurencji mamy lepszy obraz. Dwa jest to najtansza okrojona bardzo wersja. Rozdzielczość lipna. Oprogramowanie zbugowane i mega okrojone na Polske. Hdr to tylko z nazwy jest. Obsluga pilotem bardzo dziwnie rozwiązana. Plus to obsluga formatow no DTS oraz ładny design, ale to kwestia gustu. Cena mała, ale cóż jaka cena taka jakość, gdzie jednak konkurencja w podobnej cenie lepszą jakość obrazu oferuję.

To jaki telewizor w tej cenie z lepszym obrazem i andorid tv polecisz 

• 0

Ktoś wie jak i czym i gdzie zapisać listę programów na pamięć.

Mam listę programów TV

tvp1, tvp2, tvn, polsat, itp

Jak je edytować? bo mam np już tak ułożone tvp1, tvp2, tvn, polsat, ale 1 - tvp1, 2 - tvp2, 30 - tvn, 35 - polsat,

i chcę zmienić numer programu z 30 - tvn na 3 -tvn bym po wciśnięciu klawisz 3 miał ten tvn a nie jak do tej pory 30

Edited by TediPower

• 0

Ok Dziwna wada TV.?

Mam ustawione programy i wykasowane niepotrzebne, podpinam PS4 pod HDMI 3. Włączam konsole gram 3 min, wyłączam i nie mam programów tv każe mi ich szukać na nowo.

To nie przypadek sprawdzane kilku krotnie mogę korzystać z 1 i 2 ten problem występuje na 32 i 43 calach nie wiem jak inne.