Jump to content

Brak emotikonek w otrzymanych smsach

Recommended Posts

Od 2 dni używam tego telefonu i zauważyłem, że nie dochodzą do mnie emotki w smsach. Jak ja wyślę komuś emotke to u niego się wyświetla. Wyłączałem i włączałem w ustawieniach Użyj alfabetu GSM (bez polskich znaków) ale nie pomogło. Zainstalowałem nawet inną aplikacje do obsługi SMS przełączałem klawiatury Gboard i SwiftKey i dalej lipa. Mam zainstalowany rom Indonezja może w tym problem? 

Edited by kristopolis

Apka SMS MIUI tak ma, na zwykłej Google'a jest normalnie już. To samo bylo u mojej kobiety na Mi8 Lite i na moim wcześniejszym Redmi Note 7. Teraz mam Redmi Note 8 Pro i apka google'a normalnie wysyła i odbiera emoty. Ja czekam na odblokowanie bootloadera i szukam odpowiedniego z Andkiem 9 ROMu - Indonezja, bo te google'owe apki to żenada i okrojone do minimum.

1 godzinę temu, vuodi napisał:

Apka SMS MIUI tak ma, na zwykłej Google'a jest normalnie już. To samo bylo u mojej kobiety na Mi8 Lite i na moim wcześniejszym Redmi Note 7. Teraz mam Redmi Note 8 Pro i apka google'a normalnie wysyła i odbiera emoty. Ja czekam na odblokowanie bootloadera i szukam odpowiedniego z Andkiem 9 ROMu - Indonezja, bo te google'owe apki to żenada i okrojone do minimum.

Zainstalowałem tą googlową apke ale nie pomogło. Chyba mój telefon jest inny niż wszystkie inne

1 godzinę temu, mrosi napisał:

@kristopolis

Włącz/wyłącz funkcję "korzystaj z alfabetu gsm" albo "Ucinaj ogonki". Różnie, w różnych wersjach softu się to nazywa.

już to robiłem, w pierwszym poście o tym wspomniałem. Włączyłem nawet obsługę SMS przez Messengera ale dalej lipa