Jump to content

Aplikacje wykazują brak odpowiedzi.


cocoz
 Share

Recommended Posts

Witam, ostatnio zamieniłem Mi9 na nowy egzemplarz Mi9T ze sklepu x-com. Na Mi9 wszystko wrzuciłem do chmury (kopia zapasowa) Xiaomi i później odtworzyłem całość na nowym telefonie, aby nie męczyć się z robieniem wszystkiego od nowa. Teraz jak odpalam aplikacje Viber i gdy otrzymam w wiadomości zdjęcie, a chcę je kliknąć i wyświetlić to pokazuje się czarny ekran i praktycznie nic nie można zrobić tylko wyrzucić apkę z ramu. Po takiej sytuacji próba włączenia np. pokemon go kończy się niepowodzeniem ponieważ aplikacja zatrzymuje się w połowie ładowania danych przy włączeniu i jedyne co pomaga to wyrzucenie z ramu. Pytanie brzmi czy to coś z systemem czy wadliwy egzemplarz? Pytam przed kasowaniem do ustawień fabrycznych bo instalowanie wszystkiego na nowo to droga przez mękę. System to MIUI Global 11.0.5. Pobierałem nowy pakiet aktualizacji i nic nie pomogło niestety. 

Link to comment
Share on other sites

Odinstaluj PoGO, zainstaluj wersję ze sklepu i zobacz czy działa. Powtórz z kilkoma innymi. Wydaje mi się że zadziałają.

Kopię są przywracane, ale nie działają prawidłowo. Prawdopodobnie. Niestety. Niektóre aplikacje mogą działać  a inne ci się wysypią. Albo reinstaluj te zacinające się albo zrób wipe i nie przywracaj. Kopię są dobre ale do zdjęć, SMS czy jakichś ustawień - i to głównie aplikacji systemowych. Aplikacje zewnętrzne  niestety w większości się pewnie wysypią. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chyba pozostanie mi zrobić wipe tak jak piszesz. Viber wyrzucilem i zainstalowałem wcześniej ze sklepu Play i niestety nie pomogło. Dzięki za szybką i konkretną odpowiedź, dam znać jak coś pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...