Skocz do zawartości

Brak powiadomień na mi band 4


Antspaoini

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Kilka dni temu na promocji kupiłem dla mamy note 8t wersję 4/64 razem z mi bandem 4. Problem jak w tytule brak powiadomień na mi band, po ustawieniu aplikacji mi fit powiadomienia przychodzą, ale po jakimś czasie przestaje ona odpowiadać (tak jakby straciła uprawnienia), po odznaczeniu i znowu zaznaczeniu powiadomień w mi fit, na kilka godzin znowu działa i sytuacja się powtarza. 

Przejrzałem posty dotyczące mi fit ale żadne rozwiązanie nie pomogło. Powiadomienia włączone, oszczędzanie baterii na bez ograniczeń, kłódka na aplikacji założona.

Może pojawiło się jakieś rozwiązanie? Wiem, że u niektórych pojawiły się problemy po przejściu na androida 10, tutaj od początku jest na 10, więc nie wiem czy na innym systemie by ten błąd występował. Możliwe że wina leży po stronie mi banda? Nowy sprzęt, więc zawsze jest możliwość reklamacji.

Liczę na jakiś pomysł i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Antspaoini napisał:

Liczę na jakiś pomysł i pozdrawiam.

Zainstaluj zamiast MiFita Amazfita. Najnowszy MiFit jest popsuty. Nie odparowuj opaski tylko po prostu odinstaluj MiFita, a w Amazfit zaloguj się do konta Mi w taki sam sposób jak logowałeś się w MiFit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...