Jump to content

Bluetooth niestabiny - gubi smartwatcha, brak powiadomień

Recommended Posts

am problem z połączeniem bluetooth... Gubi mi smartwatcha. Po zrestartowaniu telefonu znajduje i wszystkie powiadomienia dochodzą normalnie. Po rozłączeniu (np. z powodu odległości), ma problem z ponownym połączeniem, a jeśli się uda - to pokazuje jedynie połączenie przychodzące, wszystkie pozostałe powiadomienia (FB, Whatsapp itd) nie są pokazywane (zegarek Suunto5).

Jakaś podpowiedź, co można zrobić?

Czyszczenie danych/pamięci bluetooth, resety miękkie czy inne prostsze środki nie pomagają...

Podłączam się, u mnie problem z łączeniem z radiem w aucie. Jeden redmi note 8 pro łączy bez problemu, drugi łączy ale rozłącza w trakcie rozmowy, albo w ogóle nie słuchac Nikogo po nawiązaniu połączenia.

• 2 weeks later...

Podpinam się pod temat. BT w Redmi K20 Pro to jakaś żenada. W pierwszym samochodzie, gdzie jest Kenwood KDC-BT53U ma ogromne problemy z odnalezieniem radia, nie za bardzo chce się połączyć automatycznie.

W drugim aucie gdzie jest MMCS (Mitsubishi multi communicatio system) w trybie odbieranie połączeń itp. łączy się bez problemu, ale gubi połączenie co jakiś czas i ponownie się podłącza, druga sprawa nie obsługuje audio (muzyka etc). Jedyne obejście jakie znalazłem to podłączenie innego telefonu i po nim tego szmelcu to wtedy działa.

Oba odtwarzacze śmigają na innych telefonach bez najmniejszego problemu, tylko z tym takie problemy,

Czy da się jakoś skonfigurować BT, żeby nie było takich problemów?? Ustawienia developerskie itp. ?

• 10 months later...
Dnia 8.06.2020 o 08:59, tpsado napisał:

am problem z połączeniem bluetooth... Gubi mi smartwatcha. Po zrestartowaniu telefonu znajduje i wszystkie powiadomienia dochodzą normalnie. Po rozłączeniu (np. z powodu odległości), ma problem z ponownym połączeniem, a jeśli się uda - to pokazuje jedynie połączenie przychodzące, wszystkie pozostałe powiadomienia (FB, Whatsapp itd) nie są pokazywane (zegarek Suunto5).

Jakaś podpowiedź, co można zrobić?

Czyszczenie danych/pamięci bluetooth, resety miękkie czy inne prostsze środki nie pomagają...

Czy udało się ten problem rozwiązać? Mam dokładnie to samo w POCO pro F2.