Sign in to follow this  
sektor1711

Xiaomi MI home security camera 360st 1080p kod QR

Recommended Posts

Witajcie,

 

Jestem posiadaczem kamery Xiaomi MI Home Security Camera 360st 1080p z której instalacją mam problem przy pomocy Iphone SE. 

Zgodnie z postami które przeczytałem również na tym forum powinienem w aplikacji Xiaomi Home ustawić region na Chiny i zeskanować kod QR z urządzenia lub instrukcji. Niestety jest to niemożliwe, skaner nie działa więc dodaję kamerę ręcznie, resetuję, dodaję hasło WIFI i w momencie gdy na ekranie mojego telefonu pojawia się kod QR do zeskanowania przez kamerkę, niestety nie jest ona wstanie go wczytać.

Wspomniałem wcześniej, że przy ustawieniu regionu na Chiny aplikacja nie czyta kodu QR z urządzenia lub instrukcji, robi to natomiast gdy ustawię region na Hong Kong jednak wciąż nie skanuje kodu z ekranu mojego telefonu.

Sprawdzałem przy pomocy 2 innych tel czy może jest problem z ekranem mojego telefonu ale nie ma takiego.

Będę wdzięczny za pomoc w sprawie, niestety do tej pory nie znalazłem nigdzie aby ktoś miał podobny problem. Dodam jeszcze, że mam 2 takie kamerki i na obu jest problem z czytaniem kodu QR z ekranu telefonu.

 

Pozdrawiam
BR

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś znalazł może na to rozwiązanie? Dziś zakupiłem kamerkę i ten sam problem - nie potrafi odczytać kodu QR. Już mam ochotę rozbić ją o ścianę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this