Ralf58

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Ralf58

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4s
 1. Czy ktoś znalazł może na to rozwiązanie? Dziś zakupiłem kamerkę i ten sam problem - nie potrafi odczytać kodu QR. Już mam ochotę rozbić ją o ścianę...
 2. ja tego w ogóle nie widzę, nawet w niedobrej cenie. Zacząłem się zastanawiać nad mijia 1080p smart ip camera...
 3. Witam, Pojawiła się ciekawa okazja na zakup tej kamerki: https://m.lightinthebox.com/pl/producent-oem-2-0-mp-skrzynka-domowy-with-dzien-i-noc-64-dzien-noc-detekcja-ruchu-zdalny-dostep-wi-fi-protected-setup-podlacz-i_p5461601.html?litb_from=forum_tuttoandroid Pomyślałem o zakupie 2 sztuk - miałbym najważniejsze punkty mieszkania monitorowane jednak jedna rzecz mnie zastanawia - pojawiły się wpisy mówiące, że nowe kamerki mają soft, który umożliwia jej korzystanie tylko w Chinach - czy jest jakiś sposób, żeby to obejść?
 4. Witajcie, Zakupiłem swój Mi4s od człowieka, który zainstalował już MIUI Polska z wersją jak w tytule. Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o MIUI i stąd moje pytanie - w jaki sposób (info jak dla amatora) mam przeprowadzić aktualizację tygodniową? Gdy wchodzę w 'aktualizacje' i wybieram szukaj aktualizacji nic się nie pojawia. Kiedy w menu wybiorę 'pobierz aktualizację Xiaomi.eu' pojawia się komunikat, że używam najnowszej wersji. Co robię nie tak? Co zrobić, aby zainstalować najnowszą wersję systemu?
 5. OK działa, nie wiem czemu, ale za którymś razem poszło. Dzięki za pomoc
 6. Ustawiłem to co podpowiedziałeś ale efekt jest taki sam - czyli wciąż nie mogę wyłączyć blokady systemowej.
 7. Mam wersję MIUI 8 6.9.1, chciałem zainstalować Next Lockscreen'a jednak nie działa mi on prawidłowo - wciąż aktywna jest blokada systemowa. Domyślam się, że żeby było wszystko OK to muszę ją wyłączyć. Jak wejdę w opcje programistyczne to chyba powinienm zaznaczyć 'bezpośredni dostęp'? Problem w tym, że tą funkcję mam na szaro i nie mogę jej aktywować. Co może być przyczyną?
 8. Witajcie, Właśnie zaczynam swoją przygodę z MIUI i androidem w ogóle (tak, uchowałem się ). Chciałbym, aby na ekranie blokady wyświetlały mi się wszystkie pozycje z kalendarza na dany dzień a nie tylko powiadomienia. Wiem już, że ekran blokady nie obsługuje widgetów więc taki DashClock odpada. Co w zamian mógłbym zrobić?