Skocz do zawartości

Xiaomi Mi9T problemy po aktualizacji , nie działają skróty np.do wyłączania poczty


Jacekrtv

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z moim telefonem Mi9T powstał po ostatniej aktualizacji . Prawie wszystko działa poprawnie oprócz skrótów do włączania i wyłączania np. poczty albo innych usług . Dodam ,że chodzi o sieć PLAY . Dokładniej chodzi mi na o skróty przykładowo (*43# albo #43#) Po wybraniu skrótu wyświetla się komunikat ''informacja operatora -przekierowanie połączeń ,problem z połączeniem lub błędny kod MMI.(0). Byłem kilkakrotnie w salonie PLAY zgłaszając problem ale niestety nie został rozwiązany . Wymieniono mi kartę SIM i także nic nie pomogło . Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych bez pozytywnych efektów . Zgłaszałem problem do działu technicznego PLAY .PLAY twierdzi ,że u nich wszystko ok . Mój zięć ma taki sam model Xiaomi i u Niego te skróty działają dobrze . Próbuje to rozwiązać swoimi możliwościami bo jeśli TU mi nikt nie pomoże to pozostaję tylko serwis autoryzowany . Pewnie nie jestem osamotniony z tą sytuacją ,więc jeśli  ktoś rozwiązał sprawę to proszę o info .

Edytowane przez Jacekrtv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś ręcznie zmienić sieć na inną i powrócić do macierzystej? Wtedy niby resetują się ustawienia w centrali czy coś takiego, przynajmniej przy np uruchamianiu voLTE mi pomogło.

Edytowane przez Alucard
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu NOWY i nie znam wszystkiego i mam nadzieje ,że otrzymam pomoc a nie uwagi nie dotyczące tematu , proszę o więcej życzliwości a wszystkim będzie żyło się lepiej i z uśmiechem na Twarzy . (p. mrosi)

Sieć na  inną zmieniałem i to nie pomogło . Kartę także przełożyłem i zaczęło wszystko działać ale na krótko i wszystko wróciło ,czyli dalej nie mogę używać skrótów .

 

Widzę ,że tylko ja mam takie problemy z moim Xiaomi . Szkoda , bo myślałem ,że na forum spotkam ludzi , którzy są w stanie rozwiać moje kłopoty z Mi9T z którego byłem zadowolony do momenty aktualizacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...