Jump to content

Kostkowanie interfejsu


jawala
 Share

Recommended Posts

Czy zdarza się u was klatkowanie interfejsu, wyraźny brak płynności przy przewijaniu ekranów lub otwieraniu folderów ? Nie ma to związku z tym co telefon robi w tle, bo np. przy aktualizacji aplikacji w tle wszystko chodzi płynnie, a gdy nic nie robi albo przynajmniej nie widać żeby coś robił to często zdarzają się klatkowania, nie mogę uchwycić tu żadnego związku przyczynowego. Mam androida 10 z miui11, zrobiłem nawet przywracanie ustawień fabrycznych i nic się nie zmieniło, irytuje mnie ten fon.

 

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to comment
Share on other sites

Testowałem ale to nie kwestia tylko interfejsu, bo wszystko mi klatkuje, przewijanie stron internetowych, aplikacji, kilkanaście sekund klatkuje, później kilkanaście sekund lub minut jest płynnie i tak w kółko, efekt jest taki jakbym w telewizorze włączał upłynniacz na max 100hz a po chwili przełączał na minimum i obraz się haczył

 

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miałem to samo. Myślałem, że się przemecze do jakiejś aktualizacji większej ale lagi animacji stawały się coraz większe. Poświęciłem dzień na robienie kopii zapasowej i reset danych fabrycznych. To pomogło. Jak ręką odjął nie ma lagów. Tylko po wszystkim nie aktualizuj launchera bo znowu są błędy. Musiałem odinstalowywać launcher i wgrywać stara wersję z apk mirror.  Telefon dla ludzi, którzy mają czas i lubią się bawić oprogramowaniem na androidzie.  

Link to comment
Share on other sites

To miałeś szczęście, że udało się za pierwszym przywracaniem, u mnie za trzecim i to jak zrobiłem wipe z poziomu recovery, teraz jest płynnie i szybko, ale błąd z brakiem przełączania się między wifi i 3g pozostał, co ciekawe jak mam LTE to przełącza się bez problemu. Launcher aktualizowałem, bo dostałem powiadomienie systemowe, ale to nie on powoduje klatkowanie, za to powoduje przy jednej z funkcji (liczba ikon) ale ta głębiej po wejściu w szczegóły ustawień krasz aplikacji i wywalanie się... Super aktualizacja, więc jestem na wersji starej bez możliwości powiększania ikon, szkoda.

 

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...