Jump to content

ma4r

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

ma4r's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Hej , mam taki problem , że w aplikacji menadżer plików użyłem opcji prywatne pliki. Wszystko tam jest otwiera się itd. ale gdy chce przywrócić taki plik do pamięci pojawia się tylko komunikat przywrócono pomyślnie i nic się nie dzieje. Plik zostaje tam gdzie był. Jak to naprawić ? Nie pomogła aktualizacja softu.
 2. Dużo błędów jest. Nie aktualizować. Tzn. na poprzedniej wersji na miui 11 też jest sporo błędów ale nie aż tyle. Z ważniejszych to: Telefon się sam blokuje w dziwnych momentach, statystyki zużycia baterii pokazują tylko ostatnia godzinę.
 3. Mi 9 lite nie dostał tych tapet z kulą ziemska ? Bo nie działa to mi.
 4. Czyli kolejny błąd. Też to zauważam , tylko, że tani Samsung to lagoza straszna. A jak chcesz dobry soft, dobre parametry telefonu to niestety trzeba odpowiednio zapłacić. Wg. Mnie Xiaomi powinno się naprawdę skupić na mniejszej ilości modeli i dopracowywać softy.
 5. Skoro xiaomi wycofało u mnie aktualizację to znaczy, że miało powód. Wolę nie wrzucać ręcznie, już miałem spore i mam problemy z oprogramowaniem na tym telefonie wciąż. Znikające karty, kody ccv z google pay, google pay ustawiająca się wiecznie jako płatność zbliżeniowa domyślna mimo ustawienia innej, czasem brak możliwości cofnięcia na sms. Znikające ikony w menu z tej dolnej belki. Już jedno wipe robiłem, naprawiło lagi animacje ale pojawiły się takie oto atrakcje.
 6. U mnie 11.0.3 zniknęło z aktualizacji. Nagle samo. Takie cuda.
 7. Miałem to samo. Myślałem, że się przemecze do jakiejś aktualizacji większej ale lagi animacji stawały się coraz większe. Poświęciłem dzień na robienie kopii zapasowej i reset danych fabrycznych. To pomogło. Jak ręką odjął nie ma lagów. Tylko po wszystkim nie aktualizuj launchera bo znowu są błędy. Musiałem odinstalowywać launcher i wgrywać stara wersję z apk mirror. Telefon dla ludzi, którzy mają czas i lubią się bawić oprogramowaniem na androidzie.
 8. Też tak uważam. Gdyby Xiaomi dopracowało w końcu swoje softy byłoby bardzo dobre. Na innych markach nie bałem się instalować aktualizacji a tutaj się boje czy loteria nie trafi mnie z jakimś błędem. Już się pewnie przemecze aż do miui 12 pewnie z kilka MSC może nowa wersja miui naprawi to klatkowanie animacji. Na wipe nie mam czasu ani siły.
 9. Strasznie mnie wkurzają te niepewne aktualizacje w Xiaomi. Nie mam czasu co chwilę robić kopii zapasowej całego telefonu i go wipować a później instalować i ustawiać wszystko na nowo. To wszystko powinno działać zawsze pewnie. To mój pierwszy Xiaomi.
 10. Przez ta aktualizację mam lagi animacji. Nie polecam instalować.
 11. A ja dalej mam problem z tym, że po resecie telefonu wywala mi kod karty bankowej w google pay... Strasznie irytujące co chwilę weryfikować kartę.
 12. Ad. 2 jeśli nie oryginalny aod to są aplikacje jeszcze do tego nawet. Nawet testowałem jedna i działało to ale traciło się aktywny czytnik odcisków palców więc dla mnie odpadała ta apka. Jej nazwę znajdziesz chyba w wątku o aod a jak nie to jak wrócę z pracy ci znajdę.
 13. Mam tak samo ale nie wiem jak się tego pozbyć. Czekam na update globala w końcu.
 14. U mnie za to ta aplikacja w ogóle nie działa
 15. Zainstalowałem tą aktualizacje aod, wyświetla ikony z sms itd. ale nie wyświetla z komunikatorów ....
×
×
 • Create New...