Jump to content

ma4r

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About ma4r

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dużo błędów jest. Nie aktualizować. Tzn. na poprzedniej wersji na miui 11 też jest sporo błędów ale nie aż tyle. Z ważniejszych to: Telefon się sam blokuje w dziwnych momentach, statystyki zużycia baterii pokazują tylko ostatnia godzinę.
 2. Mi 9 lite nie dostał tych tapet z kulą ziemska ? Bo nie działa to mi.
 3. Czyli kolejny błąd. Też to zauważam , tylko, że tani Samsung to lagoza straszna. A jak chcesz dobry soft, dobre parametry telefonu to niestety trzeba odpowiednio zapłacić. Wg. Mnie Xiaomi powinno się naprawdę skupić na mniejszej ilości modeli i dopracowywać softy.
 4. Skoro xiaomi wycofało u mnie aktualizację to znaczy, że miało powód. Wolę nie wrzucać ręcznie, już miałem spore i mam problemy z oprogramowaniem na tym telefonie wciąż. Znikające karty, kody ccv z google pay, google pay ustawiająca się wiecznie jako płatność zbliżeniowa domyślna mimo ustawienia innej, czasem brak możliwości cofnięcia na sms. Znikające ikony w menu z tej dolnej belki. Już jedno wipe robiłem, naprawiło lagi animacje ale pojawiły się takie oto atrakcje.
 5. U mnie 11.0.3 zniknęło z aktualizacji. Nagle samo. Takie cuda.
 6. Miałem to samo. Myślałem, że się przemecze do jakiejś aktualizacji większej ale lagi animacji stawały się coraz większe. Poświęciłem dzień na robienie kopii zapasowej i reset danych fabrycznych. To pomogło. Jak ręką odjął nie ma lagów. Tylko po wszystkim nie aktualizuj launchera bo znowu są błędy. Musiałem odinstalowywać launcher i wgrywać stara wersję z apk mirror. Telefon dla ludzi, którzy mają czas i lubią się bawić oprogramowaniem na androidzie.
 7. Też tak uważam. Gdyby Xiaomi dopracowało w końcu swoje softy byłoby bardzo dobre. Na innych markach nie bałem się instalować aktualizacji a tutaj się boje czy loteria nie trafi mnie z jakimś błędem. Już się pewnie przemecze aż do miui 12 pewnie z kilka MSC może nowa wersja miui naprawi to klatkowanie animacji. Na wipe nie mam czasu ani siły.
 8. Strasznie mnie wkurzają te niepewne aktualizacje w Xiaomi. Nie mam czasu co chwilę robić kopii zapasowej całego telefonu i go wipować a później instalować i ustawiać wszystko na nowo. To wszystko powinno działać zawsze pewnie. To mój pierwszy Xiaomi.
 9. Przez ta aktualizację mam lagi animacji. Nie polecam instalować.
 10. A ja dalej mam problem z tym, że po resecie telefonu wywala mi kod karty bankowej w google pay... Strasznie irytujące co chwilę weryfikować kartę.
 11. Ad. 2 jeśli nie oryginalny aod to są aplikacje jeszcze do tego nawet. Nawet testowałem jedna i działało to ale traciło się aktywny czytnik odcisków palców więc dla mnie odpadała ta apka. Jej nazwę znajdziesz chyba w wątku o aod a jak nie to jak wrócę z pracy ci znajdę.
 12. Mam tak samo ale nie wiem jak się tego pozbyć. Czekam na update globala w końcu.
 13. U mnie za to ta aplikacja w ogóle nie działa
 14. Zainstalowałem tą aktualizacje aod, wyświetla ikony z sms itd. ale nie wyświetla z komunikatorów ....
 15. wszyscy użytkownicy globala na to czekają ;) Podobno I kw. 2020 czyli może to potrwać nawet i do końca marca.
×
×
 • Create New...