Skocz do zawartości

Zakup Xiaomi Redmi 1S


jaga1010

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję kupić Xiaomi Redmi 1s. Czy ktoś posiadający ten model może mi napisać coś na temat tego telefonu? Czy ma jakieś wady, zdarzają się jakieś awarie i trzeba odsyłać, i ogólnie czy jest wart zakupu? Nie zależy mi na telefonie do gier, potrzebuję głównie do internetu i żeby móc z dwóch kart SIM korzystać. Czy jakość rozmów jest dobra? Teraz mam samsunga solida i dobrze się przez niego rozmawia, ale potrzebuję smartfona. Gdzie najlepiej kupić w Polsce żeby nie trafić na podróbkę i żeby nie czekać długo na wysyłkę? I jak wygląda sprawa z gwarancją? Proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy warto go w ogóle kupować, a za tą cenę nie znajdę nic w sklepie porządnego z takimi parametrami. Ogólnie słyszałam że Xiaomi to dobra marka w Chinach, ale nie wiem jak się sprawuje ten model. Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam jeśli zły dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić Xiaomi Redmi 1s. Czy ktoś posiadający ten model może mi napisać coś na temat tego telefonu? Czy ma jakieś wady, zdarzają się jakieś awarie i trzeba odsyłać, i ogólnie czy jest wart zakupu? Nie zależy mi na telefonie do gier, potrzebuję głównie do internetu i żeby móc z dwóch kart SIM korzystać. Czy jakość rozmów jest dobra? Teraz mam samsunga solida i dobrze się przez niego rozmawia, ale potrzebuję smartfona. Gdzie najlepiej kupić w Polsce żeby nie trafić na podróbkę i żeby nie czekać długo na wysyłkę? I jak wygląda sprawa z gwarancją? Proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy warto go w ogóle kupować, a za tą cenę nie znajdę nic w sklepie porządnego z takimi parametrami. Ogólnie słyszałam że Xiaomi to dobra marka w Chinach, ale nie wiem jak się sprawuje ten model. Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam jeśli zły dział.

Poczytaj se na forum o wadach i zaletach. Dla mnie jeżeli chce się przejść na cm11 to warto. Miui niestety obecnie jest za cienkie na 1gb ramu. Zobaczymy czy v6 coś za parę tygodni zmieni

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardware jest ok, aparat foto jest bardzo dobry, problemem jest natomiast 1 GB ramu na którym MIUI kiepsko działa czego efektem jest ubijanie aplikacji działających w tle, np. odtwarzacza muzyki.

Możesz co prawda bez problemu zainstalować CM11 na Androidzie 4.4.4 i tu problemów z aplikacjami nie ma, wszystko działa ok.

Tylko ponieważ planujesz zakupy w Polsce, gdzie cena tego telefonu jest dosyć wysoka (marże, VAT) to moim zdaniem nie warto.

Poszukaj czegoś innego, ten telefon był dobrym wyborem pół roku temu jak go ściągałeś z chin i płaciłeś za niego w USD przy niskim kursie dolara, obecnie bym go nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy po zmianie oprogramowania nie ma problemu z gwarancją? Znajomy ma xperię z 1 gb ramu i mówi, że starcza tylko przy grach ścina, ale ja grać na telefonie nie zamierzam. Teraz nawet sprowadzając z Chin jest drogo, bo są ceny w dolarach. I trochę bym się bała jak z gwarancją, bo do Chin trzeba pewnie odsyłać jakby coś się stało. Ewentualnie czy możecie mi zaproponować jakiegoś innego niedrogiego chińczyka z dobrymi parametrami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...