Skocz do zawartości
  • 0

Muzyczny Smartfon


xardasim

Pytanie

Witam

Chciałbym sprawić sobie nowego smarfona.
Jako że w ciągu dnia często słucham muzyki,to chciałbym,żeby moja przyszła słuchawka wyróżniała się przede wszystkim dobrą jakością dźwięku.

Mój budżet wynosi coś około 900zł.

Jak na razie upatrzyłem sobie 2 smartfony a mianowicie Samsunga Galaxy S3 I9000 (posiada chip muzyczny Wolfson) oraz HTC ONE M7 (beats audio).

I tutaj moje pytanie,który z tych dwóch wyżej wymienionych telefonów będzie lepszy?
A może są jeszcze jakieś inne modele gloryfikujące się bardzo dobrą jakością dźwięku w tej cenie?

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zbyt wymagającym użytkownikiem raczej nie jestem,jednak zawsze lepiej jest mieć coś mocniejszego ;).

Co do note lte to hmmm wydaję mi się że przesiadka z 3.5 do 5.5 cali to dla mnie trochę za dużo.

Nie mniej jednak przy ewentualnym wyborze wezmę go pod uwagę wraz z redmi 1s.
Chciałbym bardzo podziękować wszystkim,którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pomocy w moim wyborze a zwłaszcza użytkownikowi igoor1983.
Postanowiłem dokonać wyboru pomiędzy redmi 1s/2 a redmi note lte.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Głośniki w One M7, no to jest zupełnie inna półka niż w innych urządzeniach. Nie są najgłośniejsze, ale na pewno najlepiej grają. Dźwięk na słuchawkach, tutaj tak naprawdę robotę robią słuchawki. Ja lubię na swoim M7 słuchać muzyki na głośniku, wolę walczyć na M7 niż na laptopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jako że posiadałem telefon htc z beats audio powiem że to całe beats audio to pic na wodę fotomontaż. To jedynie software'owy ficzer wcale nie porpawiający doznań odsłuchowych (lub poprawiających delikatnie). Zdecydowanie polecam ViperFX. Natomiast co do głośników boomsound z najnowszych one'k (m7, m8, m9) to tak jak mówił kolega wyżej, poezja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam

Chciałbym sprawić sobie nowego smarfona.

Jako że w ciągu dnia często słucham muzyki,to chciałbym,żeby moja przyszła słuchawka wyróżniała się przede wszystkim dobrą jakością dźwięku.

Mój budżet wynosi coś około 900zł.

Jak na razie upatrzyłem sobie 2 smartfony a mianowicie Samsunga Galaxy S3 I9000 (posiada chip muzyczny Wolfson) oraz HTC ONE M7 (beats audio).

I tutaj moje pytanie,który z tych dwóch wyżej wymienionych telefonów będzie lepszy?

A może są jeszcze jakieś inne modele gloryfikujące się bardzo dobrą jakością dźwięku w tej cenie?

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Porównywałem z s3 mojego redmi note lte i żony redmi 1s. Oba grają znacznie ładniej od s3. Plusem jest napewno to ze są na snapdragonie jak i również to ze maja viperfx. Do tego słuchawki piston v2 i jest naprawdę przyzwoity dźwięk jak na takie kieszeniowe pudełko. Polecam

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie zaciekawił mnie ten redmi 1s.

Wydaję mi się,że zastanowię się nad one m7 i właśnie tym redmi (z naciskiem na redmi gdyż jest tańszy i ma podobne parametry do m7)

Odnośnie zakupu redmi 1s mam jeszcze 4 małe pytania

1.Czy kupując na np.ibuygo.com wychodzi taniej niż na allegro?

2.Czy można zapłacić na wyżej wymienionej stronie np przelewem internetowym,czy tylko przez PayU.

3.Jak wygląda bateria? czy wytrzymuje 2 dni średniego użytkowania?

4.Czy nie trzeba robić w nim roota żeby mieć Viperfx?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poczytaj se o tym telefonie najpierw bo jest to telefon dla mało wymagających użytkowników. Jeżeli jesteś średniozaawansowanych tzn lubisz mieć trochę komunikatorów i innych programów w cieniu to bierz coś z 2gb ram bo miui na 1gb ram po prostu nie daje rady. Ewentualnie można wgrać tam cm i nie mieć problemów z etapem ale w cm nie ma Viperfx i trza by było ręcznie odgrywać. Jak nie chcesz się wkurzać i kombinować to czekaj na redmi 2 2gb ram lub jeżeli ci nie przeszkadza wielkość 5,5cala to bierz note lte - polecam

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...