kronos

Redmi Note 8t - wasze wrażenia, problemy

Recommended Posts

Witam, 

Od 2 dni mam nowego Redmi Note 8t, przesiadłem się Galaxy a40 a wcześniej z Redmi Note 4.

Ogólnie jest nieźle, spory ekran, działa szybko i stabilnie a dzisiaj wpadł kolejny update 11.0.3

Jak oceniacie swój telefon? 

Ja mogę dodać ,że zauważyłem pewien problem z adoptable storage - pamięć w Moim Urządzeniu nie sumuje się tylko nadal wyświetla 64 gb, po za tym częśto crashują się aplikację - używam nowej karty adaty v10 a1.

Co do adoptable storage się nie wypowiem, ale spójrz tutaj: https://c.mi.com/thread-2601107-1-0.html.

Telefon mam jakieś 2 tygodnie i siedzę obecnie na globalu. Powodów do narzekania nie mam, wszystko jest ok, żadne apki mi się nie craszują jak u ciebie, ale to pewnie kwestia, kto jak używa telefonu i co tam na nim ma. Poza tym przesiadłem się ze starego Redmi 3s, wiec różnica jest widoczna gołym okiem. Troszkę jestem zawiedziony, że nie będzie miuipolska dev, a tylko stable na ten model, ale cóż zrobić. :-)

A ty siedzisz na globalu, czy miuipolska?

Global, również żałuję ,że nie ma miuipolska dev ale cóż zrobić. Widziałem ten wątek ale u mnie nie działa to dokładnie tak jak w instrukcji. Apki się sypały po uruchomieniu adoptable storage, teraz już tego nie ruszam i jest ok.

W najnowszej aktualizacji zauważyłem ,że wróciła obsługa motywów w polskicm regionie.

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.