Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Wczoraj do telefonu mamy wlozylem kartę sim i po wyciągnięciu jej zniknęły wszystkie zdjecia z tamtego telefonu. Pomocy nie wiem co robić . Zdjęcia są  bardzo wazne .

Edytowane przez kobrakuba
Opublikowano

Jest dual sim wlozylem moja bo chciałem steam aktywowac bo w tym telefonie nie mam zasięgu i po wyjęciu mojej karty na 100% to jest moja bo dzwoniłem z innego telefonu numer mamy i jej telefon zadzwonił . 

Jest! Zdjecia odzyskane wszedłem w dysk Google (aplikacja zjdecia od google) i wszystkie są . 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...