Skocz do zawartości

kobrakuba

Użytkownicy
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kobrakuba

  1. Jest dual sim wlozylem moja bo chciałem steam aktywowac bo w tym telefonie nie mam zasięgu i po wyjęciu mojej karty na 100% to jest moja bo dzwoniłem z innego telefonu numer mamy i jej telefon zadzwonił . Jest! Zdjecia odzyskane wszedłem w dysk Google (aplikacja zjdecia od google) i wszystkie są .
  2. Redmi note 5a
  3. Xiaomi zapomniałem podać
  4. Wczoraj do telefonu mamy wlozylem kartę sim i po wyciągnięciu jej zniknęły wszystkie zdjecia z tamtego telefonu. Pomocy nie wiem co robić . Zdjęcia są bardzo wazne .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...