kobrakuba Opublikowano 22 Grudnia 2019 Opublikowano 22 Grudnia 2019 (edytowane) Wczoraj do telefonu mamy wlozylem kartę sim i po wyciągnięciu jej zniknęły wszystkie zdjecia z tamtego telefonu. Pomocy nie wiem co robić . Zdjęcia są bardzo wazne . Edytowane 22 Grudnia 2019 przez kobrakuba
Kacper Skrzypek Opublikowano 22 Grudnia 2019 Opublikowano 22 Grudnia 2019 Rozumiem, że nazwę telefonu mamy sobie wywróżyć z fusów? Może być ciężko z odzyskaniem zdjęć.
Kacper Skrzypek Opublikowano 22 Grudnia 2019 Opublikowano 22 Grudnia 2019 Xiaomi jest mnóstwo. Konkretny model...
Kacper Skrzypek Opublikowano 22 Grudnia 2019 Opublikowano 22 Grudnia 2019 Jesteś pewien, że wyjąłeś kartę SIM, a nie pamięci?
kobrakuba Opublikowano 22 Grudnia 2019 Autor Opublikowano 22 Grudnia 2019 Jest dual sim wlozylem moja bo chciałem steam aktywowac bo w tym telefonie nie mam zasięgu i po wyjęciu mojej karty na 100% to jest moja bo dzwoniłem z innego telefonu numer mamy i jej telefon zadzwonił . Jest! Zdjecia odzyskane wszedłem w dysk Google (aplikacja zjdecia od google) i wszystkie są .
Kacper Skrzypek Opublikowano 22 Grudnia 2019 Opublikowano 22 Grudnia 2019 Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
Rekomendowane odpowiedzi