androzek

Brak łączności z Yi Home przez internet

Recommended Posts

Witam! Jestem tu pierwszy raz i witam wszystkich. Mój problem ( temat poruszony na "elektrodzie" ale bez efektu ) - od ponad roku użytkuję kamerki Yi Home i Yi Outdoor. Kilka dni temu straciłem możliwość połączenia z zewnątrz przez internet ( o dziwo Yi Outdoor działa ). Nic nie aktualizowałem i zmieniałem Kamerki działają w domu przez sieć wifi normalnie. Oczywiście resetowałem ruter i kamerki, próbowałem alternatywnego połączenia przez inny ruter LTE ( mój podstawowy to Funbox 2 ). .. i kiszka , gdzie może być problem , dlaczego outdoor działa normalnie ?

Witam,

ja również mam podobny problem.

Mam 3 kamerki - 2x Yi Home(czarna i biała) oraz 1x Yi Outdoor - wszystkie kamerki działają z aplikacja i niby wszystko jest ok (jak jestem w domu).

Wszystkie kamerki spięte są do tej samej sieci WiFi.

Niestety jedna z nich Yi Home (czarna) nie chce się połączyć jak jestem na zewnątrz - cały czas pojawia sie ładowanie 30% i nic.

Pozostałe kamerki działają bez zarzutu... czy ktoś wie co może być przyczyna problemu....

Dnia 9.11.2019 o 10:54, RobertG napisał:

Witam,

ja również mam podobny problem.

Mam 3 kamerki - 2x Yi Home(czarna i biała) oraz 1x Yi Outdoor - wszystkie kamerki działają z aplikacja i niby wszystko jest ok (jak jestem w domu).

Wszystkie kamerki spięte są do tej samej sieci WiFi.

Niestety jedna z nich Yi Home (czarna) nie chce się połączyć jak jestem na zewnątrz - cały czas pojawia sie ładowanie 30% i nic.

Pozostałe kamerki działają bez zarzutu... czy ktoś wie co może być przyczyna problemu....

a czy ostatnio była jakaś aktualizacja ? (bo może problem jest właśnie w aktualizacji) ?

Panowanie pisałem do pomocy przez aplikacjie i bezskutecznie nic nie odpisauja próbowałem się zalogować jako inny kraj i nic potrzeby nr telefonu z kraju a mam ten sam problem jak w sieci jestem działa a poza siecią to wywala bledy.

Screenshot_2019-11-20-19-02-21-24_89ed83f5c7ca8fa2c91fc75c50289338.png

Screenshot_2019-11-20-19-02-28-81_89ed83f5c7ca8fa2c91fc75c50289338.png

Dnia 20.11.2019 o 19:06, humvenator napisał:

Panowanie pisałem do pomocy przez aplikacjie i bezskutecznie nic nie odpisauja próbowałem się zalogować jako inny kraj i nic potrzeby nr telefonu z kraju a mam ten sam problem jak w sieci jestem działa a poza siecią to wywala bledy.

Screenshot_2019-11-20-19-02-21-24_89ed83f5c7ca8fa2c91fc75c50289338.png

Screenshot_2019-11-20-19-02-28-81_89ed83f5c7ca8fa2c91fc75c50289338.png

ale ty masz kamere xiaomi a nie YI,nie mylcie kamer xiaomi z YI.