Skocz do zawartości

Połączenie z zestawem samochodowym.


Bart@$

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mój redmi note 8 pro łączy się zestawem samochodowym ale już nie przenosi dźwięku na zestaw. Zachowuje się tak jakby nie był podłączony. Telefon wykrywa auto więc nie rozumiem skąd brak dźwięku. Poprzedni mój redmi nie miał takiego problemu. Czy macie jakiś pomysł jak temat naprawić? Pozdrawiam, Bartek.

IMG_20191026_181856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przepraszam że piszę w tym temacie ,ale problem jest podobny.U mnie znowu problem polega na tym że po każdorazowym wejściu do samochodu muszę parować telefon z radiem.Wszystko działa ale parować trzeba po każdym  wyjściu z telefonem z samochodu. W poprzednim telefonie (samsung) telefon raz sparowany łączył się z radiem sam jak tylko wsiadłem do samochodu.Może gdzieś są jakieś ustawienia w których trzeba zaznaczyć taką opcję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Carolef,już sprawdzam.

edit: głośność absolutną mam wyłączona (wyszarzoną)za to mam włączoną opcję "wyłącz odciążanie sprzętu bluetooth A2DP i nie mogę nic zrobić z suwakiem bo jest nieaktywny.Mogę jeszcze wybrać wersję AVRCP-domyślnie jest zaznaczona 1.4 można wybrać do 1.6. Nie mam pojęcia co wybrać.Ale wydaje mi się że problem będzie tkwił w opcji domyślnej liczby sparowanych urządzeń,ja mam dwa w tej opcji,a sparowanych urządzeń mam siedem.Jutro pójdę do samochodu wywalę wszystkie urządzenia które mam i zobaczę czy telefon się sam połączy z radiem.Ta opcja u mnie jest wyszarzona-nie można jej zmienić.Napisane jest że "użyj ustawienia domyślnego systemu.

Niestety wszelkie kombinacje nic nie dały,jeszcze zaktualizuje oprogramowanie radia i zobaczymy czy to coś zmieni.

 

 

Edytowane przez szybki10
uzupełnienie zawartości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Podepnę się pod temat. Podłączę telefon kablem przez usb i wszystko pięknie dziala. Telefon, kontakty, rejestr rozmów, google map. Na kierownicy wybieram większość funkcji. Jak telefon sparuję przez Bluetooth, to już niestety. Mogę odbierać rozmowy przychodzące. Chcąc zadzwonić, muszę wybrać kontakt w telefonie lub najwyżej wpisać wybierany numer na ekranie dotykowym auta. Nie ma tych funkcji co po kablu. Ciekawe, bo stary samsung działa przez Bluetooth bez zarzutu. Czy xiaomi redmi note 8 pro czegoś brakuje w opcji Bluetooth?

Edytowane przez Cancer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...