masterlucas Opublikowano 3 Października 2019 Opublikowano 3 Października 2019 (edytowane) Witam Poradźcie coś. Mam problem ze swoim MI A2 Lite.Telefon w trakcie użytkowania sam się wyłączył i na chwilę obecną nie chce się włączyć.Reaguje tylko na podłączenie ładowarki mrugającą białą diodą.Czy z poziomu zwykłego użytkownika jestem w stanie coś zrobić czy tylko serwis?ewentualnie gdzie mógłbym go odesłać.Z góry dziękuję za pomoc. Edytowane 4 Października 2019 przez masterlucas
Nezumi Opublikowano 3 Października 2019 Opublikowano 3 Października 2019 Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się