Jump to content

Stratos 2 problemy z synchronizacją


Marcin.M
 Share

Recommended Posts

Mam Stratos 2 (A1619) i wczoraj pojawiły się problemy z synchronizacją. Aplikacja amazfit albo nie synchronizuje kroków, albo pokazuje mniej niż Stratos, to samo ze snem zegarek zmierzył 7 godzin snu a aplikacja pokazuje tylko 3 godziny.

 

Restarowałem, parowałem ponownie, tworzyłem nowe Konto. Już nie wiem co robić.

Do tej pory działał dobrze.

Edited by Marcin.M
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Heh, od tego zacząłem, rozłączałem już 4 razy, co skutkowało przywracaniem ustawień fabrycznych w zegarku, a nie chcę więcej tracić danych.

Jestem w grupie Amazfit Global na FB i tam sporo ludzi ma ten sam problem, ale na iOS, na XDA kilka osób ma to samo co ja, więc chyba jeszcze będę czekał z nadzieją.

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem mają jakieś spore problemy z serwerami lub coś w tym stylu, od 4 dni nie synchronizuje mi pogody, reszta na ten moment jest ok, ale rożni ludzie mają rożne problemy z synchronizacją różnych funkcjonalności

Link to comment
Share on other sites

Mi trafiło najgorzej, bo mam same zera, dużo osób ma kłopoty z aktywnościami sportowymi, ale kroki i sen im liczy. Na xda znalazło się kilka osób z identycznym problemem co u mnie, ale nikt nie rozwiązał. Strasznie długo to trwa nawet jak na problemy z serwerami ehh.

Link to comment
Share on other sites

pogoda u mnie wróciła do normy, ale pojawił się inny problem, nowsze apki nie aktualizują mi a-gps a co za tym idzie problem z fixem gps,  coś nakombinowali i sam już nie wiem co z tym dalej robić, pomału zaczynam mięć już dość zegarków amazfit, chociaż syn i zona na Pace nie maja problemów

Link to comment
Share on other sites

Istotnie fascynujące, u mnie GPS i A-GPS elegancko, pogoda tak samo, ale reszta du*a..

Testowałem trick z XDA by rozłączyć parę w trybie samolotowym (by uniknąć kolejnego restartu fabrycznego) i dalej to samo, szczerze żeby apka N&F for Amazfit nie czytała wszystkiego czego oficjalna nie potrafi to bym go zwyczajnie zwrócił.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...