Skocz do zawartości

Czy Redmi AirDots z logo Mi są oryginalne?


Dawidkxdd

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem dwie pary słuchawek redmi airdots. Jedne przyjechały z logo mi na pudełku drugie z logo redmi. W internecie znalazłem informację że Mi występuje tylko w białej wersji. Czy to możliwe że jedna para słuchawek to podróba?

Po naładowaniu słuchawek z Mi czerwona dioda gaśnie zamiast zmienić kolor na biały. Po rozładowaniu pudełka słuchawki zachowują się tak jakby były wyjęte zamiast sygnalizować rozładowanie pudełka białą diodą.

Obie pary słuchawek zostały kupione u tego samego sprzedawcy który ma sporo pozytywnych opinii.

Screenshot_20190924-134452.png

Edytowane przez Dawidkxdd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudełka ładujące występują zarówno z logo Mi jak i Redmi. Podeślij zdjęcia spodniej części pudełek ładujących.

PS
I zrób to w miarę szybko, bo wątek nie jest zgodny z regulaminem, pewnie zaraz moderator go wywali.

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej. Czarne występują również z logo Mi. Jak kupisz wersję global, to jest logo Mi. W chińskiej też się trafiają z logo Mi, nie przewidzisz tego Kupowałem 5 par i różnie przychodziło, a wszystko oryginał.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dlatego jesli mam zaoszczędzić "przysłowiowe" 20 zł i czekać tygodniami na przesyłkę z Chin to osobiście wolę kupić w oficjalnym sklepie xiaomi, niż potem zastanawiac się czy to podróbka czy nie. To samo jest z mi boxem. Kupiłam w oficjalnej sprzedaży i zero problemów. Ludzie pokupowali z roznyc żródeł i co chwile na forum wpis ze coś tnie, że coś nie gra, po co kombinowac dla 20 zł ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.10.2019 o 13:51, Paraglobularna napisał:

Dlatego jesli mam zaoszczędzić "przysłowiowe" 20 zł i czekać tygodniami na przesyłkę z Chin to osobiście wolę kupić w oficjalnym sklepie xiaomi, niż potem zastanawiac się czy to podróbka czy nie. To samo jest z mi boxem. Kupiłam w oficjalnej sprzedaży i zero problemów. Ludzie pokupowali z roznyc żródeł i co chwile na forum wpis ze coś tnie, że coś nie gra, po co kombinowac dla 20 zł ?

nie ma sensu,a tak na marginesie te białe słuchawki które mają dotyk a nie klik różnią się czymś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2019 o 07:43, pkonrad napisał:
Dnia 12.10.2019 o 06:35, SMART HOME PL napisał:
nie ma sensu,a tak na marginesie te białe słuchawki które mają dotyk a nie klik różnią się czymś jeszcze ?

Lepsze materiały z których są wykonane słuchawki i etui, ciut lepiej grają.

porównywałeś osobiście ? pytam bo białe są droższe o prawię 100% i nie wiem czy jest sens....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu. Pytałeś o różnice więc napisałem. Mam oba modele słuchawek. Moim zdaniem lepiej kupic Redmi AirDots bo graja bardzo podobnie, brak dotykowych paneli to według mnie bardziej zaleta niż wada, są trochę gorzej wykonane, ale generalnie tragedii nie ma. Ja raczej wybrał bym te tańsze Redmi. Jeśli różnica w cenie byłaby mniejsza 10, max 20 zł to można by się pokusić o kupno białych Xiaomi AirDots.

https://www.gearbest.com/bluetooth-headphones/pp_009657342445.html?wid=1433363&lkid=65113614 - za 100 zł można jeszcze skusić się na takie słuchawki. Tańszy model QCY T1 miał całkiem dobre opine, T5 to nowość.

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...