Skocz do zawartości

Opaska gubi GPS


J.B.W.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem mam taki, że jak tylko chowam tel. do kieszeni i ekran zgaśnie to opaska pokazuje brak połączenia z GPS.

Próbowałem włączać trening z apki i z opaski.

Na apce widać jak idę ale jak tylko chowam tel. to GPS się wyłącza. Jak zaznaczam blokowanie ekranu to nic nie pomaga.

Możliwe, że problem jest z telefonem ale szukałem już po ustawieniach i nic. Mam mi a2 lite - android one. Możliwe, że coś przegapiłem bo apka opisuje ustawienia na nakładki. 

 

Proszę poradźcie coś bo bez tego opcja rowerowa praktycznie nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny telefon, ale może będzie podobnie. Panel sterowania - bateria i wydajność - ustawienia (u mnie zębatka) - oszczędzanie baterii (tu musi być wyłączone) - powrót do ustawień - oszczędzanie w aplikacjach (znajdź mifit) - bez ograniczeń.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było to.

Ustawiłem w opcjach mi fit "bez optamalizacji" i myślałem, że starczy i, że będzie to traktowane jako wyjątek więc oszczędzania baterii nie ruszałem. Miałem wysoki pułap na którym tryb się włączał. Poprawiłem i od razu mi trasę na mapie pokazało.

Zastanawiam się tylko, czy nie mógł bym jednak jakoś tego wyjątku zrobić, żeby jednak ta oszczędność na pozostałych funkcjach działała.

Może trzeba jeszcze tę optymalizację na czymś jeszcze wyłączyć?

 

W każdym razie dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...