Sign in to follow this  
MV400R

Wolne działanie opaski i brak reakcji na przycisk

Recommended Posts

Witam, wczoraj zmieniłem tarcze opaski ponieważ aktualna mi się znudziła. Od tego momentu opaska nie reaguje na przycisk, a gdy uda mi sie ją podświetlić np. przez podniesienie nadgarstka albo gdy dostane powiadomienie to dotyk ledwo reaguje. W opcjach gdzie tekst nie mieści się na ekranie więc występuje animacja przesuwania tekstu to animacja strasznie się tnie. Próbowałem restartować opaske, przywracać ustawienia fabryczne oraz wgrywać oprogramowanie na nowo ale problem nadal występuje.

6 godzin temu, jalboss napisał:

Poczytaj wątek o tarczach i lagowaniu niektórych. Tam wszystko jest opisane.

Napisałem, że rozlączałem opaske oraz przywracałem ustawienia fabryczne i ona nadal działa tak samo. Po przywróceniu ustawień nie ma żadnej wgranej tarczy, a nadal chodzi jak chińska podróba.

Jeżeli zrobiłeś wszystko i nadal laguje to wyślij do serwisu.

Mam wrażenie, że Chińczycy poszli w ilość a nie jakość więc jest wiele opasek uszkodzonych, można by rzec "fabrycznie". Sam musiałem wymieniać, bo pierwsza przyszła walnięta.

Gdyby nie była zamawiana w czerwcu na Ali to może bym odesłał. Raz na któreś rozłączenie opaski i sparowanie jej spowrotem działa dobrze i dotyk reaguje normalnie, minie godzina i znowu działa jakby nie chciała. Cóż, póki powiadomienia przychodzą normalnie to jeszcze z nią pożyje

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this