Skocz do zawartości

Problem z słuchawką bluetooth Plantronic M70


PatrykKaminski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem właśnie słuchawkę bluetooth Plantronic M70. Po sparowaniu z urządzeniem niby wszystko jest ok. Jak odsłuchuję wiadomości głosowe np. z Whatsapp jest ok wszystko słuchać normalnie. Gdy ktoś do mnie dzwoni sygnał czasem ucieka , nie słychać mnie , jak bym gubił sygnał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam

Mam podobny (chyba) problem jak @PatrykKaminski. Rozmowy przez słuchawkę BT są bardzo słabej jakości. Dźwięk jest jakby z przesterem, później głośność faluje, wyrazy są rwane. Obie strony rozmowy doświadczają tego efektu. Na nagraniach rozmowa jest indealna. Coś ewidentnie na połączeniu przez BT.

Sprawdzałem na dwóch słuchawkach Plantronics ML15 (tej już nie mam) i Jabra BT2047.

Przerobione systemy: V10.3.1.0.NAMMIXM później aktualizacja do V11.0.2.0.NAMMIXM  a dziś czysta instalacja miui.eu 9.8.29.

Próbowałem różnych "rozwiązań" znalezionych w internecie odnośnie miui i problemów z głosem przez BT niestety nic nie pomogło. Wyłaczałem głośność bezwzględną w ustawieniach programistycznych. Zmieniałem wartości pewnych parametrów w build.prop (kilka kombinacji w zależności od informacji znalezionych na forach). Korzystałem z modułu magiska "Bluetooth stack audio bitrate changer for SBC...".

Problem jest z telefonem jest kolegi. Próbowałem na innym egzemplarzy Redmi 4x z miui.eu 9.8.29 i tam dźwięk był idealny. Próbowałem też na swoim z AEX-em na androidze 9 i też problemu nie było.

Może ktoś podrzuci jakiś pomysł bo mi się już "internet skończył".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...