clover

Można ustawiać powiadomienia na "ekranie zgodnym z otoczeniem"?

Recommended Posts

Witam, 

właśnie stałem się (mam nadzieję) szczęśliwym posiadaczem tego modelu. 

Kiedyś w recenzjach widziałem wzmiankę o "braku diody powiadomień, lecz zastępstwem jest Ekran zgodny z otoczeniem". 

Czy jest możliwość aby na tym ekranie pojawiała się jakaś ikona informująca o jakimś nieodczytanym powiadomieniu? 

Niestety nigdzie nie znalazłem takiej opcji a na ekranie pojawia się tylko godzina, data i poziom baterii. 

Jeśli jest taka możliwość to byłbym wdzięczny za instrukcję jak to ustawić, jeśli nie to trudno, przeżyję. 

Wersja oficjalny rom, wersja stabilna, globalna.  10.3.3

Z góry wielkie dzięki za pomoc ;)

W standardzie pojawia się tam SMS, połączenia, FB, i coś tam jeszcze ale  nie pamiętam. Nie da się dodać aplikacji które nie są już dodane w systemie. Do tego musi chyba być ekran blokady(może być bez hasła). 

Albo może pobaw się tym? https://android.com.pl/news/244123-notifybuddy-brak-diody-powiadomien-aplikacja/

Edited by frrancuz
  • Thanks 1

Przed kupnem M9 SE czytałam o dużych możliwościach konfiguracji w AOD . Niestety u mnie w "Ekran zgodny z otoczeniem" (AOD ) nie ma żadnej możliwości ustawień oprócz zegara , brak możliwości ustawienia powiadomień aplikacji .

Telefon kupiony dwa dni temu w polskiej dystrybucji , zrobione wszystkie aktualizacje ( MIUI 10.3.4.0 )  i nie ma ustawień powiadomień .

Zastanawiam się nad zwrotem (kupno przez internet) jeśli nie uda mi się znaleźć rozwiązania :-(

Edited by Jolab