Sign in to follow this  
zagrobelny

Jak wyłączyć autoryzację wzorem na jakiś czas?

Recommended Posts

Chciałbym wyłączyć autoryzację wzorem/blokowanie ekranu na jakiś czas np. na 2 -3 godziny. Czy jest to możliwe? Mam ostatni soft xiaomi.eu. Potrzebuję to do zdalnego pilota łączącego się przez bluetooth-z  migawką aparatu. Jeśli aparat włączony, naciskam pilotem przycisk i robi zdjęcie. Jak ekran się wygasi naciskam przycisk pilota  i zamiast zdjecia pojawia się zablokowany pulpit (ekran blokady) - nie robi zdjęcia bo nie może się dostać do aparatu.

Usunięcie wzoru hasła ekranu kasuje również odblokowanie twarzą i odciski palca i nie chciałbym za każdym razem tego usuwać i na nowo ustawiać. Czy macie jakiś pomysł?

W ustawieniach blokady nie masz "odblokuj za pomocą urządzenia bt"?

Smart Lock od Google nie działa, natomiast Miui ma własną opcję.

@DzidekK Sprawdziłem tą opcje i wydawałaby się idealna ale mój pilot na bluetooth do zdjęć (AB shutter3) mimo że podłączony i robi zdjecia nie jest wyszukiwany w opcjach odblokowania za pomocą BT (ale podłaczony przez bluetooth i widoczny w pasku)>. Widać tylko opaskę mi band 4 którą  mam. Ale aby odblokować ekran trzeba nacisnąć przycisk power w telefonie i wtedy odblokuje przez bluetooth, inaczej nawet jak opaska jest w zasięgu telefonu nie odblokuje sam bez fizycznego naciśnięcia przycisku. NIestety szukam jeszcze innego rozwiązania....

Czy jeszcze jakiś pomysł mogę przetestować?

Edited by zagrobelny