Jump to content

Jak wyłączyć autoryzację wzorem na jakiś czas?


zagrobelny
 Share

Recommended Posts

Chciałbym wyłączyć autoryzację wzorem/blokowanie ekranu na jakiś czas np. na 2 -3 godziny. Czy jest to możliwe? Mam ostatni soft xiaomi.eu. Potrzebuję to do zdalnego pilota łączącego się przez bluetooth-z  migawką aparatu. Jeśli aparat włączony, naciskam pilotem przycisk i robi zdjęcie. Jak ekran się wygasi naciskam przycisk pilota  i zamiast zdjecia pojawia się zablokowany pulpit (ekran blokady) - nie robi zdjęcia bo nie może się dostać do aparatu.

Usunięcie wzoru hasła ekranu kasuje również odblokowanie twarzą i odciski palca i nie chciałbym za każdym razem tego usuwać i na nowo ustawiać. Czy macie jakiś pomysł?

 

Link to comment
Share on other sites

@DzidekK Sprawdziłem tą opcje i wydawałaby się idealna ale mój pilot na bluetooth do zdjęć (AB shutter3) mimo że podłączony i robi zdjecia nie jest wyszukiwany w opcjach odblokowania za pomocą BT (ale podłaczony przez bluetooth i widoczny w pasku)>. Widać tylko opaskę mi band 4 którą  mam. Ale aby odblokować ekran trzeba nacisnąć przycisk power w telefonie i wtedy odblokuje przez bluetooth, inaczej nawet jak opaska jest w zasięgu telefonu nie odblokuje sam bez fizycznego naciśnięcia przycisku. NIestety szukam jeszcze innego rozwiązania....

Czy jeszcze jakiś pomysł mogę przetestować?

 

 

 

Edited by zagrobelny
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...