Jump to content

Problem Z Jakością Rozmów

Paluch

Recommended Posts

Witajcie.

Od poniedziałku jestem posiadaczem nota i niestety juz mam problem. Moi rozmówcy narzekają na to, że bardzo źle mnie słyszą cyt. "Jak spod koca". Po resecie telefonu problem zniknął na jakiś czas. Dodam również, że przy używaniu zestawu bluetooth problem nie wystepuje. Z tego co szukałem w google problem już sie pojawiał. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji?

I jeszcze jedno. Telefon otrzymałem z miui 5.1.16. Teraz jest piatek godz 19 i kiedy klikam na aktualizacje wyswietla mi komunikat ze system jest aktualny. Czy to normalne?

Pozdrawiam

Witajcie.

Od poniedziałku jestem posiadaczem nota i niestety juz mam problem. Moi rozmówcy narzekają na to, że bardzo źle mnie słyszą cyt. "Jak spod koca". Po resecie telefonu problem zniknął na jakiś czas. Dodam również, że przy używaniu zestawu bluetooth problem nie wystepuje. Z tego co szukałem w google problem już sie pojawiał. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji?

I jeszcze jedno. Telefon otrzymałem z miui 5.1.16. Teraz jest piatek godz 19 i kiedy klikam na aktualizacje wyswietla mi komunikat ze system jest aktualny. Czy to normalne?

Pozdrawiam

Bo miuipolska nie ma OTA, pobierz ze strony. W ogóle to napisz czy masz miuipolska czy multilanguage.

Jeśli masz miuipolska to powinieneś mieć opcję "pobierz ROM miuipolska" po wciśnięciu 3 kropek w prawym górnym rogu.

Edited by maaaciekmaaaniek

Hej. Już doczytałem. Zrbiłem tak jak napisałeś (tj. Pobierz rom miui polska ) i za ktoryms razem sie udało - bo w czasie sciagania kilka razy zatrzymywało sie raz na 27% raz na 66%. Problem w tym ze sciagnela sie wersja 23 a nie 30. Z reszta zrobilem to bardziej z ciekawosci.

Bardziej istotny dla mnie jest problem zlej jakosci polaczenia. Czy ktos moze pomoc w tym temacie?

Pozdrawiam

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...