Skocz do zawartości

Kolejność odtwarzania utworów z folderu


magyarek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Od jakiegoś czasu nie mogę dojść do ładu z odtwarzaczem systemowym (MIUI 10, wersja xiaomi.eu). Uparł się, żeby odtwarzać utwory z folderów wg kolejności alfabetycznej, a ja mam je uporządkowane inaczej. Kiedyś umiał je odtworzyć właśnie w takiej kolejności, w jakiej były w folderze, od kilku wersji za ch...iny. Próbowałam innych odtwarzaczy ze sklepu, ale każdy ma tak samo. Niektóre nawet sobie włączają kolejność losową, a jak odznaczę tę opcję, to - przedefiniowują sobie pojęcie "losowo" i dalej grają totalny miszmasz. Czy ktoś wie, jak to okiełznać? Bo sortowanie wg daty dodania też mnie nie satysfakcjonuje... 

Kiedyś używałam Sony Walkmana, ale on mi się nie chce zainstalować na MIUI 10 :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

ja korzystam czasami z neutrona - to chyba jeden z lepszych playerów jakie używałem - może interfejs jest trochę mało nowoczesny ale sama apka jest świetna - tam jest masa opcji też związana z playlistami i sortowaniem - może Ci podejdzie akurat ...

Screenshot_2023-09-11-17-41-56-807_com.neutroncode.mp.jpg

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W metadanych plików MP3 jest możliwość zapisania kolejności utworów w albumie. Można także tworzyć własne playlisty m3u. Większość playerów używa metadanych a nie tylko nazw plików. Używam chyba najbardziej powszechnego playera PowerAmp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Player Xiaomi nie czyta kolejności utworów w albumie z metadanych. Mimo poprawnie skonfigurowanych tagów ID3 utwory są "nie po kolei".

Polecam inny odtwarzacz, np. port Sony Music - przyjazny w wyglądzie i intuicyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...