Jump to content

Na Której Wersji Miui Działa Gps.

Recommended Posts

Cześć,

chciałem sie dowiedzieć, na ktorej wersji miui działa GPS. Akurat dziś padła mi nawigacja w aucie i chciałem sobie pomóc telefonem. Okazało się, że nie działa...

W trybie diagnostycznym(czy jak to nazwać) GPS wykrywa satelity ale nie pokazuje położenia, więc wnioskuję, że to nie jest wina telefonu tylko coś z softem...

Teraz pytanie, która wersja miui v6 działa "GIT". Oraz czy jest wersja Miui(dla mi4), na której wszystko działa....

Edited by Szuwax

dev v6 z zeszłego tygodnia.Ale właśnie wgrałem v5 i za chwilę biorę się za sprawdzanie...

To bardzo dziwne, nie wiem akurat jak z zeszłego tygodnia, ale v6 dev MIUI Polska zawsze wszystko działało "GIT".

To bardzo dziwne, nie wiem akurat jak z zeszłego tygodnia, ale v6 dev MIUI Polska zawsze wszystko działało "GIT".

Na chwilę przesiadłem się na stable v5 gdzie GPS działa jednak dosyć długo szuka satelit. Jutro zapewne wrócę na najnowszą wersje v6 i zobaczymy co będzie. :)

Na najnowszym romie już GPS działa. Jednak dziwne jest to, że natychmiast po włączeniu nawigacji na pasku pokazuje się informacja o znależieniu sygnału mimo, że ciagle go szuka. Sam sygnał znajduje po 3-5 minutach... Tylko tyle.

Edited by Szuwax
  • 2 weeks later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...