Jump to content

Kiedy Jakiś Smartwatch? Tzn. Miwatch...


Recommended Posts

Hugo Barra wypowiadał się na temat zegarka Xiaomi. Nie planują na razie takiego produktu jednak śledzą rynek i jeśli będzie widoczna potrzeba to pomyślą nad zegarkiem. Jednak jeśli już to obstawiałbym dopiero drugą połowę 2015.

Link to comment
Share on other sites

Jezeli gosc obserwuje ten sam rynek co ja to uwazam, ze juz dawno powinni pracowac nad konkretnymi rozwiązaniami. Samsung ze swoim gear s trafil tuz obok dziesiątki. Obok, gdyz funkcjonalność ograniczona do ichniejszych smartfonow. No i ten design... niemniej to rzecz gustu. Do mnie w tej materii bardziej trafia lg g watch r ale tutaj znowu cena nieprzyzwoita jest. I tu wlasnie widze idealne miejsce dla Xiaomi, mam nadzieje ze nie tylko ja :)

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Edited by Mariusz Bujak
Link to comment
Share on other sites

Nie sądzę, zegarki to produkty bardzo niszowe. Funkcjonalności nie jest wiele więcej niż w MiBandzie, a taki zegarek jest dużo droższy i trzyma o wiele krócej na baterii. Nawet najlepszy Moto 360 dalej nie domaga. W dodatku nie mogliby zrobić nakładki na zegarek, jeśli miałby być na Androidzie dla zegarków.

Myślę, że Xiaomi poczeka z tym, aż sprzęt ten zacznie być naprawdę użyteczny i pożądany przez większość społeczeństwa. Obecnie czas pracy na baterii jest o wiele za krótki, codzienne ładowanie 2 urządzeń lub więcej...

Link to comment
Share on other sites

Telefon ładujesz codziennie w czym problem aby to samo robic z "zegarkiem"? Z tą niszowościa to sprawa dyskusyjna (jak ze wszystkim...). Niedlugi czas wstecz napisalbym podobnie jak moj poprzednik, aktualnie jednak zastanawia mnie czyj glos reprezentuje większość tudziez opłacalną ilość?

MiBand owszem fajna sprawa. Po miesiącu użytkowania coraz częściej ląduje jednak na biurku bez konieczności powrotu na nadgarstek. Często mi sie zdarzało podnosić rękę z misją odczytania aktualnej godziny...

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Edited by Mariusz Bujak
Link to comment
Share on other sites

"Telefon ładujesz codziennie w czym problem aby to samo robic z "zegarkiem"?" -pewnie ma jedno gniazdko:), a powaznie mówiąc to nie obraziłbym sie gdyby wyszedł jakiś fajny mi-watch w cenie do 500 zł

Edited by nosports
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dla mnie w dobie rosnących smartfon'ów nieodzowną cechą przyszłych smartwatch'ów będzie możliwość prowadzenia przez nie rozmów. I nie chodzi mi tutaj o długie rozmawianie na ulicy, ale o możliwość szybkiego odebrania gdy telefon mamy w plecaku, torbie lub w wewnętrznej kieszeni na przykład kurtki. A już podczas prowadzenia samochodu byłaby to funkcjonalność nie do przecenienia. Wiem, że takie urządzenia są już produkowane przez firmy z Chin, ale są one nieeleganckie, krótko działają na baterii i mają słabej jakości ekrany. A swoją droga, może ktoś na forum posiada takie urządzenie, które jest w stanie zarekomendować? Niestety na youtube filmów jest dość mało, nie wspominając już o czymś w języku polskim.

Tapnięte z Xiaomi MI3W.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...