Zenderable

Google Camera MOD (Night Sight, HDR+ itd.)

Recommended Posts

https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2Fj57VLZb.png

Port Google Camera

Co nie działa?

• EIS
  • Panorama
  • Slow Motion

Pobierz najnowszy plik stąd dla Redmi K20 Pro/Mi 9T Pro: https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-san1ty/

Nie potrzeba uprawnień administratora, wystarczy po prostu pobrać .apk i zainstalować! Polecam GCAM na każdym smartfonie. ;) 

XDA: https://forum.xda-developers.com/k20-pro/themes/port-modded-google-camera-hdr-night-t3939348

Edited by Zenderable

A możesz podać linka? Jaką wersję polecacie do mi 9t pro? Bo znalazłem do mi 9 zwykłego i do mi 9t ale do wersji pro nie znalazłem.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

@marcinj6 Tak szczerze to wydaje mi się, że wersje Urnyxa są lepsze, ale to moje subiektywne zdanie. Spróbuj sobie zainstalować, chyba można obok tej drugiej bez konfliktu.

Do pobrania: Urnyx's 7.0.10 v1.9

W dodatku jest możliwość przełączenia się między obiektywami. Z miejsca trzeba w zasadzie zmienić ustawienia właśnie, żeby się pokazał przełącznik do obiektywów i żeby pokazał się przycisk na HDR (z góry jest automatyczny, a moim zdaniem lepiej jest mieć ustawione stałe HDR+ ENCHANCED).  

Mały up.
Jako nowy posiadacz próbuje się "ogarnąć" w tym wszystkim.

Boli mnie tylko jedna rzecz - dlaczego w Gcam'ie nie ma 48mpix?

6 godzin temu, mini21 napisał:

Jako nowy posiadacz

Ja nie posiadam. Zajrzyj w changelog Burial.

2 godziny temu, dzidexx napisał:

Ja nie posiadam. Zajrzyj w changelog Burial.

Dzięki.
Czyli musiałbym odblokować bootloadera i "wgrać" roota.
Normalnie bym to zrobił bez zastanowienia - ale trochę się martwię o gwarancję.

Mod 48mpx do gcama powoduje ze w stockowej apce z obiektywu tele zdjęcia wychodzą całkowice żółte więc się nie opłaca.

• Like 1
  • Thanks 1

Mod 48mpx do gcama powoduje ze w stockowej apce z obiektywu tele zdjęcia wychodzą całkowice żółte więc się nie opłaca.

:(

Dobra, powoli zaczynam żałować wyboru...
Zależało mi na lepszej jakości niż w Mi Max'ie ale też na większej rozdzielczości, a z tego co patrzę to obrazek wychodzi dokładnie taki sam.

Niestety - trochę już w mi 9t pro zainwestowałem (szkło hartowane na przód i tył + etui) i szkoda mi...
Mam jeszcze 9 dni na rezygnację tylko nie chce mi się tego od poxzatku przechodzić...

[mention=41092]mini21[/mention] Mam 48mpx w Gcam i wszystko działa. Trochę telefon zamula przy robieniu fotki, ale finalnie wychodzi 48mpx. 
Ale masz root i wygrany przez Magisk jakoś mod?

@mini21 A no racja, mam mod Eszdman w magisk. Ale szczerze mówiąc to dobrze ustawiony Gcam bez tego ficzera robi super fotki i szczerze mówiąc to rzadko używam tego 48mpx. 

GCam vs Stock vs Sony A7III w trybie auto z obiektywem 28 f2 0e8e19d1c1d58f95f419d5aac8033e5b.jpg29a310a4f1425efd3beceade9decc562.jpgb8a2686d71a2acc399fa068bcc77565d.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka